Ublast - Quadrangular Index - Sapphire Glass - REF.UBQDRINDB40BK - Ltd.Edition - Miehet - 2026
päivät
14
tuntia
45
minuuttia
43
sekuntia
Nykyinen tarjous
Huutokauppa päättyy: Tänään 18:31
FR
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
UBLAST Quadrangular Index Limited Edition -kello, 40 mm ruostumattomasta teräksestä, automaattinen NH36 -inmov, safiirilasi, musta PVD-atsu, 20 mm teräksinen ranneke yli 200 mm pituisena, uutena ja käyttämättömänä alkuperäisen laatikon, asiakirjojen ja kansainvälisen takuun kanssa (REF.UBQDRINDB40BK).
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Virallinen valtuutettu jälleenmyyjä
UBLAST on Italian rekisteröity tuotemerkki.
Tarjoamme mallin "UBLAST - QUADRANGULAR INDEX" Limited Edition - PVD musta
TOIMINNOT: aika - minuutti - sekunti - päivämäärä - italia/englanti
KELLONRUNGON: 316L ruostumattomasta teräksestä
KUORMA: 316L ruostumattomasta teräksestä - kiinnitetty 8 ruuvilla
HARRUUKSEN Ø: 40 mm
RUNGON KORVAN MATKA: 11 mm
VIIMEISTELY: harjattu - kiiltävä
KORONA: ruostumattomasta teräksestä, ruuvivetoinen 316L
LASI: safiirilevy
TAKAKKUNTA: ruuvikiinnitteinen - 316L
VEDENPITÄVYYS: 10 ATM - 100 metriä
MOOTTORI: automaattinen Seiko NH36
NÄYTTÖ: hämmentymätön guilloche-kirjailu - valaisevat indeksit - valaisevat kädet
SULKUPÄÄNÄ: 18 mm taittopyörä - ruostumattomasta teräksestä 316L
LAISETIN: 20 mm ruostumattomasta teräksestä 316L
PAINO: 163 g
KOKOELMAN TIETO
Uusi, käyttämätön – 2 vuoden kansainvälinen takuu sisällytetty
SISÄLTÖ
INFO
TÄRKEÄ HUOMIO ENSIMMÄISEN KÄYTÖN AIKANA
DATARI-kellon sääntö
LOGISTIIKKA / VARASTO
Kaikki tilaukset lähtevät varastostamme Italiasta
SERTIFIOITU TOIMITUS - KOTITALOUDELLA JA EUROOPASSA
Ei lisämaksuja EU:n sisällä
SERTIFIOITU TOIMITUS - ULKOMAAILLE - MAAPAIKKAAN
PALAUTE
HARRUUKSEN Ø: 40 mm
RUNGON KORVAN MATKA: 11 mm
LASI: safiirilevy
PAINO: 163 g
KOKOELMAN TIETO
SISÄLTÖ
INFO
DATARI-kellon sääntö
LOGISTIIKKA / VARASTO
Ei lisämaksuja EU:n sisällä
PALAUTE
Korimalli
Quadrangular Index - Sapphire Glass
Viitenumero
REF.UBQDRINDB40BK - Ltd.Edition
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Kotelon halkaisija
40 mm
Myydyt esineet
100%