Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition - Miehet - 2026
päivät
08
tuntia
11
minuuttia
26
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition, viite REF.UBBRG42BZBK, 42 mm:inen teräksinen automaattikello Seiko NH35 -liikkeellä, pitkä kuminen Tropic-ranneke, vedenkesto 200 metriä, uusi alkuperäispakkauksin, mukana tutkimusasiakirjat ja kahden vuoden kansainvälinen takuu.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Official Authorized Dealer
UBLAST on rekisteröity italialainen tuotemerkki.
Ehdotamme mallia "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
TOIMINNOT: tunnit - minuutit - sekunnit - päiväys
KOTELO: ruostumattomasta teräksestä 316L – IP-bronzointia
HALKAISUKOKO: Ø 42 mm
KELLOKOKEILU: 12,6 mm
VIIMEISTELE: hiekkapuhallettu
KORONA: vesileimasin – ruostumattomasta teräksestä 316L – IP-bronzointi
KIVI: safiiri
TAKALUUKKU: vesileimattu – ruostumattomasta teräksestä 316L
VEDENKESTÄVYYS: 20 ATM - 200 metriä
MÄÄRITELMÄ: Seiko NH35
NAKKA: Sameaa – luminesoivat Roman-numerot – valaisevat osoittimet
SULKU: 18 mm – nastoihin – ruostumattomasta teräksestä 316L – IP-bronzointi
RANNEKE: 20 mm – tropic-kumi FKM
PAINO: 105 g
OLISI SETTI
Uusi, käyttämätön – mukaan lukien kansainvälinen takuu 2 vuotta
SISÄLLYSLUETTELO
TIEDOT
ENSIMMÄISESSÄ KÄYTÖSSÄ TÄRKEÄ NOTE
KELLONÄYTEEN PÄÄASIA MUSTA PÄÄTTÖ
LOGISTIikka/varasto
Kaikki tilaukset lähtevät varastoltamme Italiasta
TOIMITUS SUOJATTU - MAAKUNTA JA EUROOPPA
Ei lisämaksuja EU:n sisällä
TOIMITUS SUOJATTU - MUU EUROOPPA - MAANAIKAA
PALAUTTEET
Hyvää huutoa
Myyjän tarina
Kääntänyt Google Translate
Official Authorized Dealer
HALKAISUKOKO: Ø 42 mm
KELLOKOKEILU: 12,6 mm
VIIMEISTELE: hiekkapuhallettu
KIVI: safiiri
MÄÄRITELMÄ: Seiko NH35
PAINO: 105 g
OLISI SETTI
SISÄLLYSLUETTELO
TIEDOT
LOGISTIikka/varasto
Ei lisämaksuja EU:n sisällä
PALAUTTEET
Hyvää huutoa
Korimalli
Brigate
Kellon rannekkeen materiaali
Kumi
Viitenumero
REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Kotelon halkaisija
42 mm
Myydyt esineet
100%