Ublast - Chronobeat - Pulsometer - REF.UBCHB43BK - Ltd. Edition - Miehet - 2026
päivät
18
tuntia
24
minuuttia
43
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
Chronobeat - Pulsometro, viitenumero REF.UBCHB43BK - Limited Edition, kvartsiliike, teräksinen kotelo 43 mm, kumiininen ranneke, uusi eikä käytetty, mukana alkuperäinen laatikko ja paperit sekä kansainvälinen takuu.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Virallinen valtuutettu jälleenmyyjä
UBLAST on rekisteröity italialainen tuotemerkki.
Tarjoamme mallin "UBLAST - CHRONOBEAT" Limited Edition
TOIMINNOT: päivämäärä - kronografi - pulsimittari
LAATIKKA: 316L-terästä
DIAMETRI: Ø 42,5 mm
KELLOKESKUSTAAN KORKO: 13 mm
ULOSPINTA: kiinteä - kiillotettu - 316L-terästä
Viimeistely: harjattu
KORVA: 316L-terästä - ruuvikiinnitys
LÄPÄView: mineraali litteä
TAKALUUKKU: 316L-terästä - ruuvikiinnitys
VASTAAKKAAN KUI For the water resistance: 10 ATM - 100 metriä
SIIRTO: kvartsi Miyota chronograph 0S20
NAHAT: mattamusta – lumihiutalekuviointi
KÄYTTÖSUOJAT: 20 mm - ruostumattomasta teräksestä 316L
RUNKOLIINA: 22 mm - kumi
PAINO: 87 g
TILANNE
Uusi, käyttämätön – sisältää kansainvälisen 2 vuoden takuun
SISÄLTÖ
TIEDOT
TÄRKEÄ HUOMIO ENSIMMÄISEN KÄYTÖN AIKANA
DATARIA OLEVILLE KELLOILLE PÄTEVÄ SÄÄNTÖ
LOGISTIIKKA/VARASTO
Kaikki tilaukset lähtevät varastostamme Italiasta
RAHTI & TURVA – SUOMI, KUNTA, EUROOPPA
Ei lisämaksuja Euroopan unionin sisällä
RAHTI & TURVA – MUU MAA
PALAUTE
Myyjän tarina
Kääntänyt Google Translate
LAATIKKA: 316L-terästä
DIAMETRI: Ø 42,5 mm
KELLOKESKUSTAAN KORKO: 13 mm
Viimeistely: harjattu
LÄPÄView: mineraali litteä
RUNKOLIINA: 22 mm - kumi
PAINO: 87 g
TILANNE
SISÄLTÖ
TIEDOT
LOGISTIIKKA/VARASTO
RAHTI & TURVA – MUU MAA
PALAUTE
Korimalli
Chronobeat - Pulsometer
Kellon rannekkeen materiaali
Kumi
Viitenumero
REF.UBCHB43BK - Ltd. Edition
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Liike
Kvartsi
Kotelon halkaisija
43 mm
Myydyt esineet
100%