Ublast - Elegant - REF.UBEL40GGR - Miehet - 2026
Yli kuuden vuoden ammattikokemus kelloalalta laajalla verkostolla.
|---|
Catawikin ostaja turva
Maksusi pidetään turvassa, kunnes saat esineesi. Näytä tiedot
Trustpilot 4.4 | 133090 arvostelua
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
UBLAST Elegant kello, viite REF.UBEL40GGR, vuodesta 2020+, japanilainen automaattinen Seiko NH35 -koneisto, teräksinen 40 mm kotelo, aito nahkainen hihna yli 200 mm, uusi eikä käytetty, mukana alkuperäinen laatikko, paperit ja kaksivuotinen kansainvälinen takuu.
Myyjän antama kuvaus
Virallinen valtuutettu jälleenmyyjä
UBLAST on italialainen rekisteröity tavaramerkki.
Tarjoamme mallin "UBLAST ELEGANT"
Säiliö ruostumaton 316L - mineraalilasi - japanilainen automaattinen Seiko NH35 - nahanauha
Toiminto: tunnit - minuutit - sekunnit – päiväys
Säiliö: 40x11,5mm – ruostumaton 316L – IP ruusukulta
toimub: päivämäärä kello 3 – indekset ja luminesoivat osoittimet
Kellon kehys: ruostumaton 316L - kiinteä
Liike: japanilainen automaattinen Seiko NH35 - (24 rubiinia - 41 tuntia tehonvaraa)
Lasi: polykarbonaatti kumimainen (mineraalilasi, taivutettu)
Kruunu: ruostumaton 316L – kierretty kellon 3 kohdalla
Takakansi: ruostumaton 316L - kierrettävä
Käyttö: aito nahka - (noin 250 mm kotelon kanssa)
Sulkimet: ruostumaton 316L - solki / piikki
Vedenkestävyys: 5ATM - 50 metriä
Sukupuoli: mies
Paino: noin 60 g
EHDOT
Uusi, käyttämätön – 2 vuoden kansainvälinen takuu sisällytetty
SISÄLTÖ
INFO
TÄRKEÄ HUOMIO ENSIMMÄISEN KÄYTÖN AJAN
DATARI KELLÖILLE
LOGISTIIKKA/VARASTO
Kaikki tilaukset lähtevät varastoltamme ITALIASSA
NATIO- JA EUROOPAN TOIMITUS
Matalat tai ei mitään lisämaksuja EU:n alueella
ULKOMAAN TOIMITUS - MAAILMA
PALAUTE
Myyjän tarina
Kääntänyt Google TranslateVirallinen valtuutettu jälleenmyyjä