Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition - Miehet - 2026
päivät
16
tuntia
21
minuuttia
39
sekuntia
Nykyinen tarjous
7 muuta käyttäjää seuraa tätä esinettä
PL
FR
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, viite REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition, 42 mm ruostumattoman teräksen kotelo, pitkä nahkakaulus, japanilainen automaattikoneisto kuunvaiheella, uusi alkuperäisessä laatikossa, paperit sekä kaksivuotinen kansainvälinen takuu.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Official Authorized Dealer
UBLAST on italianialainen rekisteröity tuotemerkki.
Tarjoamme mallin “UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition“
Toiminto: kellon ajat – minuutit – sekunnit – kuun vaihe
Kammio: 42x12mm ruostumatonta terästä 316L
Lukitus: ruostumaton teräs 316L
Väli: safiiri
Korona: ruostumatonta terästä 316L
Pohja: ruostumatonta terästä 316L
Hihna: todellista nahkaa – (n. 250 mm kellon mukaan)
Sulkeuma: ruostumatonta terästä 316L – deployant
Kestävyys: 5ATM - 50 metriä
Sukupuoli: mies
Paino: n. 95 g
EHDOT
Uusi, käyttämätön – 2 vuotta kansainvälistä takuuta mukaan lukien
SISÄLTÖ
TIEDOT
TÄRKEÄ HUOMIO ENSIMMÄISESSÄ KÄYTÖSSÄ
SÄÄNNÖT KIRJOITETTUJEN KELLOJEN KALENTERISIIRTOJA KOHDEN
LOGISTIIKKA/VARASTO
Kaikki tilaukset lähtevät varastostamme ITALIASSA
NÄKÖRUSTAUSTI/SUOMI
Ei lisäkustannuksia EU:n sisällä
ULKOPUOLI EUROOPPA - MAAILMA
PALVELU
Myyjän tarina
Kääntänyt Google Translate
Official Authorized Dealer
Väli: safiiri
Kestävyys: 5ATM - 50 metriä
Sukupuoli: mies
Paino: n. 95 g
EHDOT
SISÄLTÖ
TIEDOT
LOGISTIIKKA/VARASTO
NÄKÖRUSTAUSTI/SUOMI
ULKOPUOLI EUROOPPA - MAAILMA
PALVELU
Korimalli
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Viitenumero
REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Kotelon halkaisija
42 mm
Myydyt esineet
100%