Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42GDWH - Ltd Edition - Miehet - 2026
päivät
04
tuntia
59
minuuttia
10
sekuntia
Nykyinen tarjous
7 muuta käyttäjää seuraa tätä esinettä
CH
CH
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
Orbital Plane - Automaattil Moon Phase, viite REF.UBORPL42GDWH, teräksinen 42 mm kotelo, automaattinen liikku, nahkaremmu, uusi alkuperäisellä laatikolla, asiakirjoineen ja kansainvälisellä takuulla.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Virallinen valtuutettu jälleenmyyjä
UBLAST on rekisteröity italialainen tuotemerkki.
Esittelemme mallin “UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition”
Toiminnot: kellonaika – minuutit – sekunnit – lunaarinen vaihe
Kotelo: 42x12 mm ruostumatonta terästä 316L
Lukko: ruostumatonta terästä 316L
Kivi: safiiri
Kruunu: ruostumatonta terästä 316L
Takakansi: ruostumatonta terästä 316L
Ranneke: aidosta nahasta – noin 250 mm kotelon mukaan
Suljentä: ruostumatonta terästä 316L – deployant
Vesitiiviys: 5 ATM – 50 metriä
Sukupuoli: mies
Paino: noin 95 g
EHDOT
Uusi, käyttämätön – sisältyy kansainvälinen takuu kahden vuoden ajan
Sisältö
TIETO
TÄRKEÄ HUOMIO ENSIMMÄISELLÄ KÄYTÖLLÄ
DATAR-KELLOT
LOGISTIikka/VARASTO
Kaikki tilaukset lähtevät varastostamme Italiasta
NÄHTEELLÄ SPEDIZIONE KOTI- JA EUROOPPA
Ei lisämaksuja EU:n sisällä
ULKOINEN SPEDIZIONE - MAAILMA
PALAUTETTAVUUS
Myyjän tarina
Kääntänyt Google Translate
Kivi: safiiri
Vesitiiviys: 5 ATM – 50 metriä
Sukupuoli: mies
Paino: noin 95 g
EHDOT
Sisältö
TIETO
DATAR-KELLOT
LOGISTIikka/VARASTO
Ei lisämaksuja EU:n sisällä
ULKOINEN SPEDIZIONE - MAAILMA
PALAUTETTAVUUS
Korimalli
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Viitenumero
REF.UBORPL42GDWH - Ltd Edition
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Kotelon halkaisija
42 mm
Myydyt esineet
100%