Ublast - Automatic Diver GMT - 20 ATM - UBDGMJ40BGN - Miehet - 2026
Yli kuuden vuoden ammattikokemus kelloalalta laajalla verkostolla.
|---|---|---|
Catawikin ostaja turva
Maksusi pidetään turvassa, kunnes saat esineesi. Näytä tiedot
Trustpilot 4.4 | 133090 arvostelua
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
UBLAST Diver GMT Automatic - 20 ATM, referenssi UBDGMJ40BGN, miehille, 40 mm teräksinen automaattinen GMT-sukelluskello, Seiko NH34 -liike, vuosi 2026, ranneke yli 200 mm, uusi ja käyttämättömässä tilassa, alkuperäisessä laatikossa, asiakirjat ja kansainvälinen takuu.
Myyjän antama kuvaus
Virallinen valtuutettu jälleenmyyjä
Tarjoamme mallin "UBLAST DIVER GMT / Dual Time"
Toiminnot: aika - minuutit - sekunnit – päivämäärä - GMT
Kotelo: 40x14 mm, 316L-terästä
Kellon osoitin: päivyri klo 3 - luminesoivat indeksit ja käet
Kehys: kaksisuuntaisesti kiertävä teräskehä, 120 askeletta
Lasi: mineraali suurennetulla linssillä
Krona: 316L-terästä – kierretään klo 3
Takakansi: 316L-terästä – kierrettävä
Ranneke: 316L-terästä – jubilee - (noin 250 mm kotelon mukaan)
Sulkeminen: 316L-terästä – deployant
Vesitiiviys: 20 ATM - 200 metriä
Sukupuoli: mies
Paino: noin 150 g
TARKISTUKSET
Uusi, käyttämätön – sis. 2 vuoden kansainvälinen takuu
SISÄLTÖ
INFO
TÄRKEÄ HUOMIO ENSIMMÄISESSÄ KÄYTTÖÖSSÄ
SÄÄNTÖJÄ KAIKILLE DATARYLLÄ VARUSTETUILLE KELLOILLE
LOGISTIIKKA/SÄÄTÖ
KAIKKI TILAUKSET LÄHETETÄÄN SUOMESSA SIJAITSEVALTA VARASTOLTAMME ITALIASSA
SÄÄNTÖ- JA EUROOPAN LÄHETYKSET
EU:n sisällä ei ole lisämaksuja
ULKOPUOLELLE – MAAILMA
PALAUTE
Myyjän tarina
Kääntänyt Google TranslateVirallinen valtuutettu jälleenmyyjä
Kotelo: 40x14 mm, 316L-terästä