päivät
19
tuntia
24
minuuttia
10
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
Chronomatic - Compass - Ltd. Edition, viite REF.UBCHMCOM47BU, 47 mm ruostumattomasta teräksestä valmistettu sveitsiläinen automaattikronografi, käsintehtynahkakellon rannekkeella, mukana alkuperäinen laatikko, paperit ja kaksivuotinen kansainvälinen takuu.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Official Authorized Dealer
UBLAST on italiailainen rekisteröity tuotemerkki.
Tarjoamme mallin "CHRONOMATIC - COMPASS - LTD. EDITION - MECCANICA SVIZZERA"
Toiminnot: kompassi - kronografio - tunnit - minuutit - sekunnit – päivämäärä
Häntä: 47x14 mm ruostumatonta terästä 316L – kaksoisruuvi
Nekku: ruostumaton teräs 316L
Liike: kronografio automaattinen Swiss Made Landeron kaliber 72
Lasi: safiiri
Kruunu 1: kiinnitetty - ruostumaton teräs 316L
Kruunu 2: kiinnitetty - ruostumaton teräs 316L
Takakansi: kiinnitetty - ruostumaton teräs 316L
Hihna: todellinen nahka käsityönä Made in Italy – 22 mm
Hihnan pituus: noin 260 mm kahvan mukaan
Suljin: deployaattori - ruostumaton teräs 316L – 20 mm
Kellon vesitiiveys: 30ATM - 300 metriä
Sukupuoli: mies
Paino: noin 155 g
KOKOPOISINTI
Uusi, käyttämätön – 2 vuoden kansainvälinen takuu sisältyy
SISÄLTÖ
INFO
TÄRKEÄ HUOMAUTUS ENSIMMÄISESSÄ KÄYTTÖÖSSÄ
Kaikki automaattikellot tarvitsevat latauksen myös ranteen liikkeen lisäksi ensimmäisellä käytöllä.
SÄÄDÖKSET KÄYTTÖIÄN KIRJOITETTUA
LOGISTIIKKA/VARASTO
Kaikki tilaukset lähtevät varastoltamme Italiasta.
NORMAALI/YLEINEN TOIMITUS
Ei lisämaksua EU:n sisällä.
ULKOMAAN TOIMITUS - MAAPÄÄLLÄ
PALAUTE
Myyjän tarina
Kääntänyt Google Translate
Official Authorized Dealer
Nekku: ruostumaton teräs 316L
Lasi: safiiri
Sukupuoli: mies
Paino: noin 155 g
KOKOPOISINTI
SISÄLTÖ
INFO
LOGISTIIKKA/VARASTO
NORMAALI/YLEINEN TOIMITUS
Ei lisämaksua EU:n sisällä.
ULKOMAAN TOIMITUS - MAAPÄÄLLÄ
PALAUTE
Korimalli
Chronomatic - Compass - Ltd. Edition
Kellon rannekkeen materiaali
Nahka
Viitenumero
REF.UBCHMCOM47BU - Automatic Swiss Mechanics
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Kotelon halkaisija
47 mm
Myydyt esineet
100%