Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40SAL - Ltd. Edition - Miehet - 2026
päivät
17
tuntia
30
minuuttia
34
sekuntia
Nykyinen tarjous
1 muu käyttäjä silmäilee tätä esinettä
NL
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
Aquatic Limited Edition miesten kello ruostumattoman teräksen 40 mm kotelon, automaattinen NH35-liike, teräsranneke, uusi käyttämätön, mukana alkuperäinen laatikko, asiakirjat ja kahden vuoden globaali takuu.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Official Authorized Dealer
Tarjoamme malli "UBLAST - AQUATIC" - Limited Edition
TOIMINNOT: aika - minuutit - sekunnit - päivämäärä
KOTELO: ruostumaton teräs
SÄILYXHET: uni-directionaalinen 120 askeleen pyörivä reuna – alumiininen mattal insert
DIAMETRI: Ø 40 mm
KORKO KOTELOSTA: 12 mm
FINISET: harjattu – kiiltävä
NUPPI: ruostumattomasta teräksestä ja kiristetty ruuvi
VETI: litteä mineraali
POISTOKANTA: ruuvilla kiinnittyvä – ruostumaton teräs
VESITIIVIYS: 25 ATM - 250 metriä
MOottori: automaattinen Seiko NH35
TÄHTI: sameea mattapintainen indekssit ja hehkuvat pisteet – hehkuvat osoittimet
SULKU: 18 mm – deployant – ruostumaton teräs
RANNEKE: 20 mm – ruostumaton teräs – harjattu/kiiltävä
PAINO: 137 g
OLENNAISET TIEDOT
Uusi, käyttämätön – 2 vuoden kansainvälinen takuu sisältyy
SISÄLTÖ
INFO
TÄRKEÄ HUOMIO ENSIMMÄISELLÄ KÄYTÖLLÄ
YLEISSÄÄNTÖ KAIKILLE DAY-DATE KELLOILLE
LOGISTIIKKA/VARASTO
Kaikki tilaukset lähetetään varastoltamme, joka sijaitsee ITALIASSA
RAHTI VAKUUDASTETTU - KOTI- JA EUROOPPA
Maksuita EU-alueella ei veloiteta lisää
RAHTI VAKUUDASTETTU - EXTRA-EUROOPPA - MAAILMA
PALVELUJAOKSIA
Myyjän tarina
Kääntänyt Google Translate
Official Authorized Dealer
KOTELO: ruostumaton teräs
DIAMETRI: Ø 40 mm
KORKO KOTELOSTA: 12 mm
FINISET: harjattu – kiiltävä
VETI: litteä mineraali
PAINO: 137 g
OLENNAISET TIEDOT
SISÄLTÖ
INFO
LOGISTIIKKA/VARASTO
PALVELUJAOKSIA
Korimalli
Aquatic
Kellon rannekkeen materiaali
Teräs
Viitenumero
REF.UBAQ40SAL - Ltd. Edition
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Kotelon halkaisija
40 mm
Myydyt esineet
100%