Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40BGR - Ltd. Edition - Miehet - 2026
päivät
18
tuntia
22
minuuttia
26
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
UBLAST Aquatic Limited Edition, viite UBAQ40BGR, 40 mm teräksinen kotelo mustalla IP-ikkunaus, automaattinen NH35-werk, mattuontitettun kellonäytö, musta teräsranneke, 25 ATM vesitiivis, mukana alkuperäinen laatikko, paperit ja 2 vuoden kansainvälinen takuu; malli vuodelta 2026, käyttämätön.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Virallinen valtuutettu jälleenmyyjä
UBLAST on italialainen rekisteröity tavaramerkki.
Esittelemme mallin "UBLAST - AQUATIC" - Limited Edition
TOIMINNOT: tunti - minuutit - sekunnit - päivämäärä
KELLONRUNKO: musta IP-ruostumaton teräs
YLÄPYÖRÄ: yhden suunnan kiertopyörä 120 iskua - opalean alumiinilevykäs kiristelevy
HALKAhy: Ø 40 mm
KELLON KORVIKKA: 12 mm
VIIMEISTELY: harja- ja kiiltävä
KORONA: ruostumattomasta teräksestä IP musta, ruostepultti
LASI: mineraalinen tasainen
TAKALASI: ruuvikiinnitteinen ruostumaton teräs
VEDENKESTÄVYYS: 25 ATM - 250 metriä
MOTION: automaattinen Seiko NH35
SULKUPIIRI: 18 mm - deployant - ruostumatonta terästä IP musta
RANNIKKEELI: 20 mm - ruostumatonta terästä IP musta - harja-/kiiltävä
PAINO: 137 g
EHDOT
Uusi, neverätty – sisältyy 2 vuoden maailmanlaajuinen takuu
SISÄLTÖ
TIEDOT
TÄRKEÄ HUOMIO ENSIMMÄISESSÄ KÄYTÖSSÄ
SÄÄDÖSTAPA KELLON PÄIVÄMÄÄRÄA
LOGISTIIKKA/VARASTO
Kaikki tilaukset lähetetään varastostamme Italiasta
RAHTI VAKUUDELLA - KOTITALOUDELLA JA EUROOPASSA
Ei lisämaksuja Euroopan unionin sisällä
RAHTI VAKUUDELLA - EXTRA EUROOPPA - MAAILMA
PALVELU-ARVOSTELU
Myyjän tarina
Kääntänyt Google Translate
HALKAhy: Ø 40 mm
KELLON KORVIKKA: 12 mm
LASI: mineraalinen tasainen
PAINO: 137 g
EHDOT
SISÄLTÖ
TIEDOT
SÄÄDÖSTAPA KELLON PÄIVÄMÄÄRÄA
LOGISTIIKKA/VARASTO
PALVELU-ARVOSTELU
Korimalli
Aquatic
Kellon rannekkeen materiaali
Teräs
Viitenumero
REF.UBAQ40BGR - Ltd. Edition
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Kotelon halkaisija
40 mm
Myydyt esineet
100%