Ublast - Quadrangular - Sapphire Glass - REF.UBQDR40BK - Ltd.Edition - Miehet - 2026
päivät
18
tuntia
29
minuuttia
00
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
UBLAST Quadrangular Limited Edition, viite REF.UBQDR40BK, kotelo ruostumatonta terästä 40 mm, automaattinen NH36-liike, kello Clous de Paris -ranskain, roomalaiset numerot, pitkä teräksinen ranneke, uusi alkuperäispakkauksineen, asiakirjoineen ja kansainvälisellä takuulla.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Virallinen valtuutettu jälleenmyyjä
Ehdotamme mallia "UBLAST - QUADRANGULAR" Limited Edition
TOIMINNOT: aika - minuutti - sekunti - päivämäärä - italiano/english
KUORMA: ruostumatonta terästä 316L
TERÄSVÄLISSÄ: ruostumatonta terästä 316L - kiinnitetty 8 pultilla
HIMMEN DIAAKSI: Ø 40 mm
KELLON KORVA: 11 mm
VIIMEISTELY: harjattu - kiiltävä
KORONA: ruostumattomasta teräksestä 316L ruuvikiinnitteinen
LASI: safiirislaatta
TAKAOSA: ruuvikiinnitteinen - ruostumatonta terästä 316L
VEDENPITÄVYYS: 10 ATM - 100 metriä
SUKKELUMOVEMENT: automaattinen Seiko NH36
SULJE: 18 mm deployante - ruostumatonta terästä 316L
RINKA: 20 mm ruostumatonta terästä 316L - harjattu/kiiltävä
PESÄ: 163 g
EHDOT
Uusi, käyttämätön – 2 vuoden kansainvälinen takuu mukana
SISÄLTÖ
INFO
TÄRKEÄ HUOMIO ENSIMMÄISESSÄ KÄYTÖSSÄ
KELLONAIKASETTIEN PÄÄSSÄ SÄÄTÄMÄÄN
LOGISTIIKKA/LAGIINTO
Kaikki tilaukset lähtevät varastostamme Italiasta
VAKUUTETTU TOIMITUS - KOTI- JA EUROOPPA
Ei lisämaksuja EU:n sisällä
VAKUUTETTU TOIMITUS - ULKOPUOLI EUROOPPA – MAAILMA
PALAUTE
Myyjän tarina
Kääntänyt Google Translate
HIMMEN DIAAKSI: Ø 40 mm
KELLON KORVA: 11 mm
LASI: safiirislaatta
PESÄ: 163 g
EHDOT
SISÄLTÖ
INFO
LOGISTIIKKA/LAGIINTO
Ei lisämaksuja EU:n sisällä
PALAUTE
Korimalli
Quadrangular - Sapphire Glass
Kellon rannekkeen materiaali
Teräs
Viitenumero
REF.UBQDR40BK - Ltd.Edition
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Kotelon halkaisija
40 mm
Myydyt esineet
100%