Ublast - Quadrangular - Sapphire Glass - REF.UBQDR40CHA - Ltd.Edition - Miehet - 2026
päivät
20
tuntia
33
minuuttia
22
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
UBLAST Quadrangular Limited Edition -rannekello, 40 mm ruostumattomasta teräksestä valmistettu kotelo safiirilasin kanssa, automaattikone Seiko NH36, pitkä teräsranneke (>200 mm), viite REF.UBQDR40CHA, uusi alkuperäisellä laatikolla, paperit ja kaksivuotinen kansainvälinen takuu.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Virallinen valtuutettu jälleenmyyjä
Esittelemme mallin "UBLAST - QUADRANGULAR" Limited Edition
TOIMINNOT: aika – minuutit – sekunnit – päivämäärä – italian/englanti
KELLOKOJONEN: ruostumaton teräs 316L
RINGI: ruostumaton teräs 316L – kiinnitetty 8 pultilla
DIAMETRI: Ø 40 mm
KELLOKUOREN KORKEUS: 11 mm
VIIMEISTELY: hiekkapuhallettu – kiiltävä
KORONA: ruostumaton teräs 316L kiinnitetty ruuvilla
KIVI: safiirilasi litteä
TAKAOSA: ruuvikiinnitteinen – ruostumaton teräs 316L
VEDENKESTÄVYYS: 10 ATM – 100 metriä
MOOTTORI: automaattinen Seiko NH36
SULKU: 18 mm deployant – ruostumaton teräs 316L
RANTASTINEN: 20 mm ruostumatonta terästä 316L – hiekkapuhallettu/kiiltävä
PAINO: 163 g
OLENNUT
Uusi käyttämätön – 2 vuoden kansainvälinen takuu sisältyy
SISÄLTÖ
TIEDOT
TÄRKEÄ HUOMIO ENSIMMÄISESSÄ KÄYTÖSSÄ
SÄÄNTÖJÄ KOSKEVAT OHJEET KELLORIN DATARILLE
LOGISTIIKKA VARASTO
Kaikki tilaukset lähetetään ITALIASSA sijaitsevasta varastostamme
TOIMITUS JA TURVAILMOITUKSET - SISÄ- JA EUROOPPA
Ei lisäkustannuksia Euroopan unionin sisäpuolella
TOIMITUS JA TURVAILMOITUKSET - ULKOMAAT - MAAILMA
PALAUTE
Myyjän tarina
Kääntänyt Google Translate
DIAMETRI: Ø 40 mm
KELLOKUOREN KORKEUS: 11 mm
KIVI: safiirilasi litteä
PAINO: 163 g
OLENNUT
SISÄLTÖ
TIEDOT
LOGISTIIKKA VARASTO
PALAUTE
Korimalli
Quadrangular - Sapphire Glass
Kellon rannekkeen materiaali
Teräs
Viitenumero
REF.UBQDR40CHA - Ltd.Edition
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Kotelon halkaisija
40 mm
Myydyt esineet
100%