Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition - Miehet - 2026
päivät
12
tuntia
42
minuuttia
24
sekuntia
Nykyinen tarjous
1 muu käyttäjä silmäilee tätä esinettä
IT
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
Brigate Limited Edition -malli, viite REF.UBBRG42BKBK, aikakausi 2020+, Seiko NH35 automaattinen liike, 42 mm teräksinen kotelo mustalla IP-käsittelyllä, mattamainen dial, 20 mm Tropic-kumi/rengas, vesitiivis 200 m, mukana alkuperäinen laatikko, paperit ja kaksivuotinen kansainvälinen takuu, uutta vastaava.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Official Authorized Dealer
UBLAST on italiilainen rekisteröity tuotemerkki.
Tarjoamme mallin "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
TOIMINNOT: tunnit - minuutit - sekunnit - päivyri
KOTELO: 316L ruostumaton teräs – musta IP-käsittely
KOKO: Ø 42 mm
KORKEUS KOTELOSTA: 12,6 mm
VIIMEISTELY: hiekkapuhallettu
KIRISTIN: ruostumaton teräs 316L – ruuviin kiinnitettävä – musta IP-käsittely
LASI: safiiri
TAKAOSA: ruuviin kiinnitettävä – 316L ruostumaton teräs
VEDENPITÄVYYS: 20 ATM – 200 metriä
MEKANISMI: Seiko NH35
DAKTEERI: mattapintainen – lumenvalkoiset roomalaiset numerot – luminoivat vakat
SULKU: 18 mm – ruuvinlukko – 316L ruostumaton teräs – musta IP-käsittely
RANNEKE: 20 mm – Tropic-kumi FKM
PAINO: 105 g
KÄYTÄVÄT TIEDOT
Uusi, käyttämätön – 2 vuoden kansainvälinen takuu sisällytetty
SISÄLLY/KUOLOT
TIEDOT
TÄRKEÄ HUOMIO ENSIMMÄISEN KÄYTÖN JOHDOISTA
DATABLAKKI KELLON KÄYTTÖJÄRJESTELMÄN KANSSA
LOGISTIIKKA/JÄR-JA
Kaikki tilaukset lähtevät varastoltamme Italiasta
RAKENNELLINEN TOIMITUS – SISÄLLISEN ITÄVALTA JA EUROOPPA
Maksu- ja tulojen lisäkuluja ei EU:n sisällä
RAKENNELLINEN TOIMITUS – ULKOMAAILLE – MAAPÄIN
PALVELU
Myyjän tarina
Kääntänyt Google Translate
Official Authorized Dealer
KOKO: Ø 42 mm
KORKEUS KOTELOSTA: 12,6 mm
VIIMEISTELY: hiekkapuhallettu
LASI: safiiri
MEKANISMI: Seiko NH35
PAINO: 105 g
KÄYTÄVÄT TIEDOT
SISÄLLY/KUOLOT
TIEDOT
LOGISTIIKKA/JÄR-JA
PALVELU
Korimalli
Brigate
Kellon rannekkeen materiaali
Kumi
Viitenumero
REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Kotelon halkaisija
42 mm
Myydyt esineet
100%