Ublast - Elegant Chronograph - REF. UBELCH40GGR - Miehet - 2026
päivät
17
tuntia
33
minuuttia
23
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
Elegant Chronograph viite UBELCH40GGR, miesten rannekello ruostumattomasta teräksestä, kvartsiliike, 40 mm kotelo, nahka-ranneke, käyttämätön, mukana alkuperäinen laatikko, paperit ja kansainvälinen takuu, toimitus vakuutettu.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Virallinen valtuutettu jälleenmyyjä
UBLAST on italiankielinen rekisteröity tuotemerkki.
Tarjoamme mallin "UBLAST ELEGANT"
Toiminnot: aika – minuutit – sekunnit – päivämäärä – krono
Kehys: 40x11mm – 316L ruostumatonta terästä
Kellotaulu: päivyri osoitteessa 4 – luminoivat indeksit ja osoittajat – 2 kronoharppua
Kruunu: 316L ruostumatonta terästä – kierretty klo 3
Pant: todellinen nahka - (noin 250 mm kotelon mukaan)
Suljin: 316L ruostumatonta terästä - solki/ruuvisulkija
Vesitiiviys: 5ATM - 50 metriä
Sukupuoli: mies
Paino: noin 60 g
EHTOJAKSI
Uusi, käyttämätön – 2 vuoden kansainvälinen takuu sisällytetty
Sisältö
INFO
TÄRKEÄ HUOMAUTUS ENSIMMÄISESSÄ KÄYTÖSSÄ
Kaikille teräshaarn…
Myyjän tarina
Kääntänyt Google Translate
Vesitiiviys: 5ATM - 50 metriä
Sukupuoli: mies
Paino: noin 60 g
EHTOJAKSI
Sisältö
INFO
Kaikille teräshaarn…
Korimalli
Elegant Chronograph
Kellon rannekkeen materiaali
Nahka
Viitenumero
REF. UBELCH40GGR
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Liike
Kvartsi
Kotelon halkaisija
40 mm
Myydyt esineet
100%