Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42WHBU - Ltd. Edition - Miehet - 2026
päivät
20
tuntia
12
minuuttia
33
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, viite REF.UBORPL42WHBU, miesten kello 42 mm: ruostumaton teräs, nahkavaihtoehto, japanilainen automaattinen Miyota-koneisto, mukana alkuperäinen laatikko, asiakirjat ja kaksivuotinen kansainvälinen takuu.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Official Authorized Dealer
UBLAST on italianialainen rekisteröity tuotemerkki.
Ehdotamme mallia “ UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition “
Toiminnot: tunnit - minuutit - sekunnit – kuun vaihe
Kellotaulu: 42x12mm ruostumatonta 316L terästä
Lukko: ruostumatonta 316L terästä
Lasi: safiiri
Kruunu: ruostumatonta 316L terästä
Takakansi: ruostumatonta 316L terästä
Nauhakiinnitys: aitoa nahkaa – noin 250 mm kotelon kanssa
Sulkeminen: ruostumatonta 316L terästä – deployant
Tarttuvuus/vedenkestävyys: 5ATM - 50 metriä
Sukupuoli: mies
Paino: noin 95 g
TILANNE
Uusi, ei käytetty – mukana kansainvälinen 2 vuoden takuu
SISÄLTÖ
TIEDOT
TÄRKEÄ HUOMIO ENSIMMÄISIDEN KÄYTÖN JAIKA
DATARÄPPÖLOGIA KAUKAAN
LOGISTIIKKA_VARASTO
Kaikki tilaukset lähtevät varastoltamme, joka sijaitsee ITALIASSA
SÄÄNTÖ/RAHTI SUOMIIN JA EUROOPPAAN
Ei lisämaksua EU:n sisällä
RAHDOT ERI MAAPALVELTA – MAAILMA
PALAUTETTA/FEEDBACK
Myyjän tarina
Kääntänyt Google Translate
Official Authorized Dealer
Lasi: safiiri
Sukupuoli: mies
Paino: noin 95 g
TILANNE
SISÄLTÖ
TIEDOT
DATARÄPPÖLOGIA KAUKAAN
LOGISTIIKKA_VARASTO
Ei lisämaksua EU:n sisällä
PALAUTETTA/FEEDBACK
Korimalli
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Kellon rannekkeen materiaali
Nahka
Viitenumero
REF.UBORPL42WHBU - Ltd. Edition
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Kotelon halkaisija
42 mm
Myydyt esineet
100%