Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42BK - Ltd. Edition - Miehet - 2026
päivät
04
tuntia
42
minuuttia
32
Arvosteltu erinomaiseksi Trustpilot.
Orbital Plane – Automatiikk Moon Phase rajoitettu erä, reference REF.UBORPL42BK, 42 mm ruostumaton teräs kotelo, japanilainen automaattinen liike Miyota, kuufasendillä, rannenauha nahkaa, uusi alkuperäisissä rasioissa ja papereiden kanssa, 50 m vesitiiviys, miehille, 2020-luvulla, kansainvälinen takuu.
Tekoälyavusteinen yhteenveto
Myyjän antama kuvaus
Official Authorized Dealer
UBLAST on italyla registrerasu markka.
Tarjoamme mallin “ UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition “
Toiminto: aika - minuutit - sekunnit – kuun vaihe
Kotelo: 42x12mm, ruostumaton teräs 316L
Kuulalaakeri / Lunetta: ruostumaton teräs 316L
Lasi: safiiri
Kruunu: ruostumaton teräs 316L
Takakansi: ruostumaton teräs 316L
Ranneke: aitoa nahkaa – noin 250 mm kotelon kanssa
Lukitus: ruostumaton teräs 316L – deployant
Tiedot: vedenkestävyys 5ATM - 50 metriä
Sukupuoli: mies
Paino: noin 95 g
EHDOT
Uusi, käyttämätön – 2 vuoden kansainvälinen takuu sisältyy
SISÄLTÖ
INFO
TÄRKEÄ HUOMAUTUS ENSIMMÄISEN KÄYTÖN KOHDALLA
DATUMI-KELLON REGELI
LOGISTIIKKA / VARASTO
Kaikki tilaukset lähtevät varastoltamme Italiasta
KOTI- JA EUROOPAN TOIMITUS
Ei lisävero EU:n sisäpuolella
ULKOMAA TOIMITUS - MAAILMA
PALAUTEET / ARVOSTELUT
Myyjän tarina
Kääntänyt Google Translate
Official Authorized Dealer
Lasi: safiiri
Kruunu: ruostumaton teräs 316L
Sukupuoli: mies
Paino: noin 95 g
EHDOT
SISÄLTÖ
INFO
DATUMI-KELLON REGELI
LOGISTIIKKA / VARASTO
KOTI- JA EUROOPAN TOIMITUS
Ei lisävero EU:n sisäpuolella
ULKOMAA TOIMITUS - MAAILMA
PALAUTEET / ARVOSTELUT
Korimalli
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Viitenumero
REF.UBORPL42BK - Ltd. Edition
Rannekkeen leveys
Pitkä (yli 200 mm)
Kotelon halkaisija
42 mm
Myydyt esineet
100%