Denon - AVR-X2000 - Integreret netværk Solid-state multikanalsmodtager
dage
02
timer
42
minutter
01
sekund
Nuværende bud
Mindstepris ikke opfyldt
Matthew McIvor
Ekspert
1 anden person holder øje med dette
RO
RO
Beskrivelse fra sælger
Tilbydes hermed en velfungerende Denon AVR-X2000, virkelig en topforstærker i sin klasse.
Uden fjernbetjening.
SPECS:
Tuning område: FM, MW
Effektudgang: 95 watt pr. kanal i 8Ω (stereo)
Surround-udgang: 95W (front), 95W (center), 95W (rear)
Frekvensrespons: 10Hz til 100kHz
Totalharmonisk forvrængning: 0,08%
Indgangsfølsomhed: 200mV (linje)
Signal-til-støj-forhold: 100dB (linje)
Digitale indgange: koaksial, optisk, USB, LAN
Videoforbindelser: HDMI, komponent, komposit
Dimensioner: 434 x 167 x 330mm
Vægt: 9,5kg
Sælger's Historie
Oversat af Google Oversæt
Uden fjernbetjening.
SPECS:
Tuning område: FM, MW
Dimensioner: 434 x 167 x 330mm
Vægt: 9,5kg
Sælger's Historie
Oversat af Google Oversæt
Detaljer
Æra
Efter 2000
Mærke
Denon
Model
AVR-X2000 - Integrated Network
Flere modeller
Nej
Fysisk stand
God
Antal artikler
1
Inkluderer
Ingen ekstramaterialer
Vægt
8 kg
Funktionel stand
Testet og fungerer/kan afspilles
Solgt af
HollandBekræftet
18944
Genstande solgt
98,84%