Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition - Bărbați - 2026
zile
21
ore
47
minute
27
secunde
Oferta inițială
Preț de rezervă nu a fost atins
Alfonso Minondo
Expert
Selectat de Alfonso Minondo
Peste șase ani experiență profesională în ceasuri cu o rețea extinsă.
Nicio ofertă plasată
Protecția cumpărătorului Catawiki
Plata dvs. este în siguranță la noi până când primiți obiectul. Afișare detalii
Trustpilot 4.4 | 133284 recenzii
Evaluat excelent pe Trustpilot.
UBLAST Brigate, referința REF.UBBRG42BZBK - Editie limitată, Carcasă din oțel inoxidabil 42 mm, Mișcare automată Seiko NH35, curea Tropic din cauciuc, nou, cu cutie originală, documente și garanție internațională de doi ani, rezistență la apă 200 m.
Rezumat asistat de inteligență artificială
Descriere de la vânzător
Official Authorized Dealer
UBLAST este o marcă italiană înregistrată.
Propunem modelul "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Carcasă din oțel 316L - geam safir – automat japonez Seiko NH35 - curea Tropic FKM
FUNCȚII: ore - minute - secunde - dată
CARCASĂ: oțel inoxidabil 316L - tratament IP bronz
DIAMETRUL: Ø 42 mm
ÎNĂLȚIMEA CARCASEI: 12,6 mm
FINISAJ: sablat
CORNIA: filetată - oțel inoxidabil 316L - tratament IP bronz
GEAM: safir
SPATE: filetabil - oțel inoxidabil 316L
DEBIT DE APĂ: 20 ATM - 200 metri
MIȘCARE: Seiko NH35
CDR? (QUI?)
CUIB: opac - numere romane luminoase - ace luminoase
ÎNCHIZĂTOARE: 18 mm - arcaș de dinți - oțel inoxidabil 316L - tratament IP bronz
CUREA: 20 mm - Tropic din cauciuc FKM
GREUTATE: 105 g
CONDIȚII
Nou, nevăzut – garanție internațională de 2 ani inclusă
CONȚINUT
INFO
NOTĂ IMPORTANTĂ PRIMUL UTILIZARE
REGULA PENTRU TOATE CEASURILE CU DATĂ
LOGISTICĂ/DEPOZIT
Toate comenzile expediate pleacă din depozitul nostru situat în ITALIA
EXPEDIERE ASIGURATĂ - NAȚIONAL ȘI EUROPA
Niciun alt taxă de plătit în interiorul Uniunii Europene
EXPEDIERE ASIGURATĂ - EXTRA EUROPĂ - LUMEA
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Official Authorized Dealer
DIAMETRUL: Ø 42 mm
ÎNĂLȚIMEA CARCASEI: 12,6 mm
FINISAJ: sablat
GEAM: safir
MIȘCARE: Seiko NH35
CDR? (QUI?)
GREUTATE: 105 g
CONDIȚII
CONȚINUT
INFO
LOGISTICĂ/DEPOZIT
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Detalii
Marcă
Ublast
Sexul
Bărbați
Model
Brigate
Material curea ceas
Cauciuc
Număr de Referință
REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition
Lungime curea ceas
Lungă (peste 200 mm)
Livrare Asigurată
Da
Cadran revopsit
Nu
Perioadă
2020+
Deplasare
Automată
Materialul cutiei
Oțel inoxidabil
Cutie originală inclusă
Da
Documente originale incluse
Diametru carcasă
42 mm
Garanție originală inclusă
Stare
Nepurtat - fără semne de uzură
An
2026
Vândut de
ItaliaVerificat
Obiecte vândute
100%