Ublast - Chronobeat - Pulsometer - REF.UBCHB43VT - Ltd. Edition - Bărbați - 2026
zile
19
ore
02
minute
20
secunde
Oferta inițială
Preț de rezervă nu a fost atins
Alfonso Minondo
Expert
Selectat de Alfonso Minondo
Peste șase ani experiență profesională în ceasuri cu o rețea extinsă.
Nicio ofertă plasată
Protecția cumpărătorului Catawiki
Plata dvs. este în siguranță la noi până când primiți obiectul. Afișare detalii
Trustpilot 4.4 | 133090 recenzii
Evaluat excelent pe Trustpilot.
UBLAST Chronobeat - Pulsometer, referința REF.UBCHB43VT Ltd. Edition, mecanism quartz, carcasă din oțel inoxidabil 43 mm Ø, curea din cauciuc, lungimea curelei peste 200 mm, nou și nepurtat, cu cutie originală, acte și garanție internațională.
Rezumat asistat de inteligență artificială
Descriere de la vânzător
Authorized Official Dealer
UBLAST este un brand italian înregistrat.
Propunem modelul "UBLAST - CHRONOBEAT" Limited Edition
FUNCȚII: datieră - cronograf - scală pulsometrie
CARCASĂ: oțel inoxidabil 316L
DIAMETRU: Ø 42,5 mm
ÎNĂLȚIME CARAMĂ: 13 mm
URIERĂ: fixă - lucioasă - oțel inoxidabil 316L
FINISAJE: șlefuit
CORONĂ: oțel inoxidabil 316L - filetată
PLOTĂ: geam mineral plat
DOBORÎNDE: oțel inoxidabil 316L - filetat
REZISTENȚĂ LA APĂ: 10 ATM - 100 metri
MIȘCARE: cuarț Miyota cronograf 0S20
UNDERSEAL: 20 mm - ace de prindere din oțel inoxidabil 316L
CUREA: 22 mm - din cauciuc
GREUTATE: 87 g
CONDIȚII
Nou-nouțuț – garanție internațională de 2 ani inclusă
CONȚINUT
INFORMAȚII
NOTĂ IMPORTANTĂ PENTRU UTILIZARE ÎN PRIMUL UTILIZARE
REGULA PENTRU TOATE CEASURILE CU DATIERĂ
LOGISTICĂ/DEPOZIT
Toate comenzile expediate pornesc din depozitul nostru situat în ITALIA
EXPEDIERE ASIGURATĂ - NAȚIONALĂ ȘI EUROPA
Nicio taxă suplimentară de plătit în interiorul Uniunii Europene
EXPEDIERE ASIGURATĂ - EXTRA EUROPA - LUME
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Authorized Official Dealer
CARCASĂ: oțel inoxidabil 316L
DIAMETRU: Ø 42,5 mm
ÎNĂLȚIME CARAMĂ: 13 mm
FINISAJE: șlefuit
PLOTĂ: geam mineral plat
CUREA: 22 mm - din cauciuc
GREUTATE: 87 g
CONDIȚII
CONȚINUT
INFORMAȚII
LOGISTICĂ/DEPOZIT
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Detalii
Marcă
Ublast
Sexul
Bărbați
Model
Chronobeat - Pulsometer
Material curea ceas
Cauciuc
Număr de Referință
REF.UBCHB43VT - Ltd. Edition
Lungime curea ceas
Lungă (peste 200 mm)
Livrare Asigurată
Da
Cadran revopsit
Nu
Perioadă
2020+
Deplasare
Cuarț
Materialul cutiei
Oțel inoxidabil
Cutie originală inclusă
Da
Documente originale incluse
Diametru carcasă
43 mm
Garanție originală inclusă
Stare
Nepurtat - fără semne de uzură
An
2026
Vândut de
ItaliaVerificat
Obiecte vândute
100%