Ublast - Oracle Bronze Ltd. Edition - REF.UBORA40FLBU - Bărbați - 2026
Evaluat excelent pe Trustpilot.
UBLAST Oracle Bronze Limited Edition, Ref. REF.UBORA40FLBU, carcasă din bronz de 40 mm, mecanism auto Seiko NH35, curea din piele, lungime peste 200 mm, nou cu cutie originală, acte și garanție internațională de 2 ani, rezistență la apă 300 m.
Descriere de la vânzător
Dealer Oficial Autorizat
UBLAST este un brand italian înregistrat.
Propunem modelul „UBLAST - ORACLE BRONZE– Limited Edition“
Funcție: oră - minut - secundă
Carcasă: 40x13,6mm – bronz
Cadran: indice reliefat – butoane luminescente
Bezel: bronz, 120 degete unidirecțional
Mișcare: Japonia automată Seiko NH35 de încredere - rezervă de încarcare 41 ore - 24 rubine
Sticlă: safir bombat
Corona: bronz
Fundal: oțel inoxidabil 316L
Curea: piele veritabilă made in Italy – (aprox. 250 mm corp aproximativ)
Închidere: bronz – tangă/fantă
impermeabilitate: 30 ATM - 300 metri - 990FT
Gen: bărbat
Greutate: aproximativ 90 g
CONDIȚII
Nou, purtat rar – garanție internațională de 2 ani inclusă
CONȚINUT
INFO
NOTĂ IMPORTANTĂ PRIMUL UTILIZĂRII
REGULA PENTRU TOATE CEASURILE CU DATĂ
LOGISTICĂ/MAGAZIN
Toate comenzile expediate pleacă din depozitul nostru situat în ITALIA
EXPEDIERE NAȚIONALĂ ȘI EUROPA
Nicio taxă suplimentară de plătit în interiorul Uniunii Europene
EXPEDIERE ÎN AFARA EUROPEI - LUMEA
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu GoogleDealer Oficial Autorizat
Funcție: oră - minut - secundă
Carcasă: 40x13,6mm – bronz
Sticlă: safir bombat
Corona: bronz
Fundal: oțel inoxidabil 316L