Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition - Bărbați - 2026
zile
11
ore
07
minute
13
secunde
Oferta inițială
Preț de rezervă nu a fost atins
Alfonso Minondo
Expert
Selectat de Alfonso Minondo
Peste șase ani experiență profesională în ceasuri cu o rețea extinsă.
Nicio ofertă plasată
Protecția cumpărătorului Catawiki
Plata dvs. este în siguranță la noi până când primiți obiectul. Afișare detalii
Trustpilot 4.4 | 133090 recenzii
Evaluat excelent pe Trustpilot.
UBLAST Brigate Edition Limitată ceas de mână, referința REF.UBBRG42BK, carcasa din oțel inoxidabil 42 mm, mișcare automată Seiko NH35, curea Tropic din cauciuc lungă (>200 mm), nou cu cutie originală, documente și garanție internațională de 2 ani, rezistență la apă 200 m.
Rezumat asistat de inteligență artificială
Descriere de la vânzător
Official Authorized Dealer
UBLAST este un brand italian înregistrat.
Propunem modelul "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Carcasă din oțel inoxidabil 316L - geam safir – automat japonez Seiko NH35 - curea Tropic FKM
FUNCȚII: ora - minut - secundă - calendar
CARCASĂ: oțel inoxidabil 316L
DIAMETRĂ: Ø 42 mm
ÎNĂLȚIMEA CARCĂSEI: 12,6 mm
FINIȚIUNE: sablat
CRONE: înșurubată - oțel inoxidabil 316L
GEAM: safir
SPATE: înșurubabil - oțel inoxidabil 316L
REZISTENT LA APĂ: 20 ATM - 200 metri
MOVMENT: Seiko NH35
Cadran: opac - numerale romane luminoase - ace luminoase
ÎNCHIDERE: 18 mm - prindere cu arici - oțel inoxidabil 316L
CUREA: 20 mm - Tropic din cauciuc FKM
GREUTATE: 105 g
CONDIȚII
Nou, purtat niciodată – garanție internațională de 2 ani inclusă
CONȚINUT
INFO
NOTĂ IMPORTANTĂ - PRIMA UTILIZARE
REGULA PENTRU TOATE CEASURILE CU CALENDAR
LOGISTICĂ/DEPOZIT
Toate comenzile sunt expediate din depozitul nostru situat în ITALIA
EXPEDIERE ASIGURATĂ - NAȚIONALĂ ȘI EUROPA
Nicio taxă suplimentară de plătit în cadrul Uniunii Europene
EXPEDIERE ASIGURATĂ - EXTRA EUROPA - LUMEA
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Official Authorized Dealer
CARCASĂ: oțel inoxidabil 316L
DIAMETRĂ: Ø 42 mm
ÎNĂLȚIMEA CARCĂSEI: 12,6 mm
FINIȚIUNE: sablat
GEAM: safir
MOVMENT: Seiko NH35
GREUTATE: 105 g
CONDIȚII
CONȚINUT
INFO
LOGISTICĂ/DEPOZIT
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Detalii
Marcă
Ublast
Sexul
Bărbați
Model
Brigate
Material curea ceas
Cauciuc
Număr de Referință
REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition
Lungime curea ceas
Lungă (peste 200 mm)
Livrare Asigurată
Da
Cadran revopsit
Nu
Perioadă
2020+
Deplasare
Automată
Materialul cutiei
Oțel inoxidabil
Cutie originală inclusă
Da
Documente originale incluse
Diametru carcasă
42 mm
Garanție originală inclusă
Stare
Nepurtat - fără semne de uzură
An
2026
Vândut de
ItaliaVerificat
Obiecte vândute
100%