Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition - Bărbați - 2026
zile
17
ore
19
minute
09
secunde
Ofertă actuală
Preț de rezervă nu a fost atins
Alfonso Minondo
Expert
Selectat de Alfonso Minondo
Peste șase ani experiență profesională în ceasuri cu o rețea extinsă.
1 altă persoană este cu ochii pe el
IT
Protecția cumpărătorului Catawiki
Plata dvs. este în siguranță la noi până când primiți obiectul. Afișare detalii
Trustpilot 4.4 | 133188 recenzii
Evaluat excelent pe Trustpilot.
UBLAST Brigate Edition Limitată, referința REF.UBBRG42BK, ceas automatic din oțel inoxidabil de 42 mm, curea din cauciuc, nou, nepurtat, rezistent la apă până la 200 m, cu cutie originală, documente și garanție.
Rezumat asistat de inteligență artificială
Descriere de la vânzător
Official Authorized Dealer
UBLAST este un brand italian înregistrat.
Propunem modelul "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Căsuța din oțel 316L - geamul safir – automat japonez Seiko NH35 - curea tropic FKM
FUNCȚII: ore - minute - secunde - dată
CAȘĂ: oțel inoxidabil 316L
DIAMETRU: Ø 42 mm
ÎNĂLȚIMEA CĂȘII: 12,6 mm
FINIS: sablat
COROANA: înșurubabilă - oțel inoxidabil 316L
GEAM: safir
FONDELLO: înșurubabil - oțel inoxidabil 316L
IMPERMEABILITATE: 20 ATM - 200 metri
MOVIMENTO: Seiko NH35
AURON: opac - cifre romane luminoase - ace luminoase
ÎNCHIZĂTOARE: 18 mm - cu arigeră - oțel inoxidabil 316L
CUREA: 20 mm - Tropic din cauciuc FKM
GREUTATE: 105 g
CONDIȚII
Nou, neverovit – garanție internațională de 2 ani inclusă
CONȚINUT
INFO
NOTĂ IMPORTANTĂ PENTRU PRIMUL UTILIZARE
REGULA PENTRU TOATE CEASURILE CU DATĂ
LOGISTICĂ/DEPOZIT
Toate comenzile expediate pornesc de la depozitul nostru situat în ITALIA
EXPEDIERE ASIGURATĂ - NAȚIONALĂ ȘI EUROPA
Niciun taxa suplimentară de plătit în interiorul Uniunii Europene
EXPEDIERE ASIGURATĂ - EXTRA-EUROPA - LUME
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Official Authorized Dealer
CAȘĂ: oțel inoxidabil 316L
DIAMETRU: Ø 42 mm
ÎNĂLȚIMEA CĂȘII: 12,6 mm
FINIS: sablat
GEAM: safir
MOVIMENTO: Seiko NH35
GREUTATE: 105 g
CONDIȚII
CONȚINUT
INFO
LOGISTICĂ/DEPOZIT
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Detalii
Marcă
Ublast
Sexul
Bărbați
Model
Brigate
Material curea ceas
Cauciuc
Număr de Referință
REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition
Lungime curea ceas
Lungă (peste 200 mm)
Livrare Asigurată
Da
Cadran revopsit
Nu
Perioadă
2020+
Deplasare
Automată
Materialul cutiei
Oțel inoxidabil
Cutie originală inclusă
Da
Documente originale incluse
Diametru carcasă
42 mm
Garanție originală inclusă
Stare
Nepurtat - fără semne de uzură
An
2026
Vândut de
ItaliaVerificat
Obiecte vândute
100%