Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40BGR - Ltd. Edition - Män - 2026
dagar
14
timmar
59
minuter
17
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Aquatic Limited Edition, referens REF.UBAQ40BGR, en herrklocka i stainless steel på 40 mm med automatiskt NH35 urverk, ny med original låda och dokument, långt stållänkband med svart IP-beläggning, vattentät till 250 meter, datum, år 2026 och internationell tvåårig garanti.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Officiell Auktoriserad Återförsäljare
UBLAST är ett italienskt registrerat varumärke.
Vi presenterar modellen " UBLAST - AQUATIC " - Limited Edition
Kropp av rostfritt stål - platt mineralglas – NH35 automatisk - armband av rostfritt stål
FUNKTIONER: timmar - minuter - sekunder - datum
KROPP: svart IP-rostfritt stål
BEGÅRDA: ensidigt vridbar 120 klick - matt aluminiuminfästning
DIAMETER: Ø 40 mm
HÖJD PÅ KROPP: 12 mm
FINISH: satinerad - polerad
KRONA: skruvad - svart IP-rostfritt stål
GLAS: platt mineral
BOTTEN: skruvad - rostfritt stål
VATTENTÄTHET: 25 ATM - 250 meter
MEKANISM: Seiko NH35 automatisk
KLÄDSEL: 18 mm - deployant - svart IP-rostfritt stål
ARMBAND: 20 mm - svart IP-rostfritt stål - satinerat/polerat
VIKT: 137 g
SKICK
Nya, aldrig använt – två års internationell garanti ingår
INNHALL
INFO
VIKTIGANOT PRIMUTILANVÄNDNING
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar skickas från vårt lager i Italien
SPÅRBAR FRAKT - NATIONELLT OCH EUROPA
Inga ytterligare avgifter inom Europeiska unionen
SPÅRBAR FRAKT - UTANFOR EUROPA - VÄRLDEN
KUNDNÖJDHET
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
KROPP: svart IP-rostfritt stål
DIAMETER: Ø 40 mm
HÖJD PÅ KROPP: 12 mm
FINISH: satinerad - polerad
GLAS: platt mineral
VIKT: 137 g
SKICK
INNHALL
INFO
VIKTIGANOT PRIMUTILANVÄNDNING
LOGISTIK/LAGER
KUNDNÖJDHET
Modell
Aquatic
Material i klockarmband
Stål
Referensnummer
REF.UBAQ40BGR - Ltd. Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
40 mm
Sålda objekt
100%