Ublast - Square - Multifunction - REF.UBSQMF44BK - Ltd. Edition - Män - 2026
Mer än sex års professionell erfarenhet inom klockor med stort nätverk.
|---|---|---|
Catawikis köparskydd
Din betalning är säker hos oss tills du får ditt objekt.Se detaljer
Trustpilot 4.4 | 133090 omdömen
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Square Multifunction kvartsur, referens REF.UBSQMF44BK, Limited Edition, 44 mm boett i rostfritt stål, läderband längre än 200 mm, ny med originalförpackning, dokument och tvåårs internationell garanti.
Beskrivning från säljaren
Officiell auktoriserad återförsäljare
UBLAST är ett registrerat italienskt märke.
Vi presenterar modellen "UBLAST – SQUARE - Multifunzione" Limited Edition
FUNKTIONER: multifunktion
KROPP: rostfritt stål 316L
DIAMETER: Ø 44 mm
BOETTHÖJD: 9,2 mm
BEZEL: borstat/blankt rostfritt stål 316L - fäst med åtta skruvar
FINISH: blank
KRONA: rostfritt stål 316L - skruvad
GLAS: safirplant glas
BAKDEL: rostfritt stål 316L - förseglad med fyra skruvar
VATTENBESTÄND: 5 ATM - 50 meter
KLOCKRÖRELS: Seiko VH83-quartz - multifunktion
SPÄNNE: 22 mm - tangspänne av rostfritt stål 316L
ARMBOCK: äkta läder tillverkad i Italien - handgjord
VIKT: 92 g
SKICK
Ny, aldrig använt – 2 års internationell garanti inkluderad
INNEHÅLL
INFO
VIKTIGT NOT PRIMUS ANVÄNDNING
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar skickas från vårt lager beläget i ITALIEN
SPÅRBAR/FÖRSÄKRAD LEVERANS - NATIONALT OCH EU
Inga extra avgifter inom Europeiska Unionen
SPÅRBAR/FÖRSÄKRAD LEVERANS - EXTRA EUROP A - VÄRLDEN
FEEDBACK
Säljarens berättelse
Översatt av Google ÖversättOfficiell auktoriserad återförsäljare
FUNKTIONER: multifunktion
KROPP: rostfritt stål 316L
DIAMETER: Ø 44 mm
BOETTHÖJD: 9,2 mm
FINISH: blank
GLAS: safirplant glas