Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition - Män - 2026
dagar
19
timmar
36
minuter
58
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition, referens REF.UBBRG42BZBK, 42 mm stålboett, automatiskt Seiko NH35-urverk, långt 20 mm Tropic-gummiarmband, ny och oanvänd med originalbox, papper och internationell garanti, vattentålig till 200 meter.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Officiell auktoriserad återförsäljare
UBLAST är ett italienskt registrerat varumärke.
Vi föreslår modellen " UBLAST - BRIGATE " - Limited Edition
FUNKTIONER: timmar - minuter - sekunder - datum
KASSA: 316L rostfritt stål - IP-brons finish
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSANS TYR: 12,6 mm
FINISH: sandblästrad
KVARN: skruvad krona - rostfritt stål 316L - IP-brons finish
GLAS: safirglas
BOTTEN: skruvad krona - rostfritt stål 316L
VATTENBESTÄLLIG: 20 ATM - 200 meter
VERK: Seiko NH35
/DIAL: matt - romerska siffror som lyser i mörkret - ljusa visare
SPÄNNET: 18 mm - spänne - rostfritt stål 316L - IP-brons finish
STRAP: 20 mm - tropic gummi FKM
VIKT: 105 g
ANSLUTNINGAR
Ny – 2 års internationell garanti inkluderad
INNEHÅLL
INFO
VIKTIG NOTIS FÖR FÖRSTA ANVÄNDNING
REGEL FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar går från vårt lager i Italien
SÄKER FÖRSÄNDELSE - NATIONELL OCH EUROPA
Ingen extra avgift inom Europeiska unionen
SÄKER FÖRSÄNDELSE - EXTRA EUROPA - VÄRLDEN
FEEDBACK
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSANS TYR: 12,6 mm
FINISH: sandblästrad
GLAS: safirglas
VERK: Seiko NH35
VIKT: 105 g
ANSLUTNINGAR
INNEHÅLL
INFO
LOGISTIK/LAGER
FEEDBACK
Modell
Brigate
Material i klockarmband
Gummi
Referensnummer
REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
42 mm
Sålda objekt
100%