Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition - Män - 2026
dagar
20
timmar
51
minuter
08
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Brigate, referens REF.UBBRG42BZBK – Limited Edition, 42 mm stålbox, automatiskt Seiko NH35-urverk, Tropic gummiarmband långt, ny med originalförpackning, dokument och tvåårig internationell garanti, vattentät ner till 200 m.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Official Authorized Dealer
UBLAST är ett italienskt registrerat varumärke.
Vi presenterar modellen "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Krona: 316L stål – safirglas – japanskt Seiko NH35- vridrem tropic FKM
FUNKTIONER: timmar - minuter - sekunder - datum
BOX: 316L stål – bronstäckning IP
DIAMETER: Ø 42 mm
HÖJD PÅ KLOCKKROPP: 12,6 mm
TAKGLAS: 316L stål – unidirektionell vridring med 120 klick – insert aluminium – nummer med luminova
FINISH: avfräst (sandblästrad)
KRONA: skruvad – 316L stål – bronstäckning IP
GLAS: safir
BAKDEL: skruvad – 316L stål
VATTENTÄTHET: 20 ATM – 200 meter
URMOVEMENT: Seiko NH35
VISIR: matt – romerska siffror som lyser i mörker – lysande visare
SPÄNNE: 18 mm – lås med spänne – 316L stål – bronstäckning IP
STRAP: 20 mm – tropic i gummi FKM
VIKT: 105 g
VILLKOR
Ny, aldrig använt – internationell garanti 2 år inkluderad
INNEHÅLL
INFO
VIKTIG ANMÄRKNING FÖR FÖRSTA ANVÄNDNINGEN
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar skickas från vårt lager i ITALIEN
FÖRSÄNDARE MED FÖRSÄKRING - NATIONELLT OCH EU
Ingen extra tull att betala inom Europeiska unionen
FÖRSÄNDARE MED FÖRSÄKRING - EXTRA EU - VÄRLDEN
REVIEW/FEEDBACK
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
Official Authorized Dealer
DIAMETER: Ø 42 mm
HÖJD PÅ KLOCKKROPP: 12,6 mm
FINISH: avfräst (sandblästrad)
GLAS: safir
BAKDEL: skruvad – 316L stål
URMOVEMENT: Seiko NH35
VIKT: 105 g
VILLKOR
INNEHÅLL
INFO
LOGISTIK/LAGER
REVIEW/FEEDBACK
Modell
Brigate
Referensnummer
REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
42 mm
Sålda objekt
100%