Ublast - Square - Multifunction - REF.UBSQMF44PPL - Ltd. Edition - Män - 2026
dagar
20
timmar
08
minuter
21
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Square - Multifunktionell klocka, referens REF.UBSQMF44PPL, kvartsbevegelse, 44 mm polerad stålboett, period 2020+, läderband, ny med originalbox, dokument och internationell garanti.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Officiell auktoriserad återförsäljare
UBLAST är ett italienskt registrerat varumärke.
Vi erbjuder modellen "UBLAST – SQUARE - Multifunzione" Limited Edition
FUNKTIONER: multifunktion
KASSA: stål 316L
DIAMETER: Ø 44 mm
KASSAHÖJD: 9,2 mm
BEVAKNING/WT: borstar/polerat 316L-stål - fastsatt med åtta skruvar
FINISH: polerad
KORRONA: stål 316L - skruvförsänkt
GLAS: safir plana
MELLANDEKSKÄR: stål 316L - med fyra skruvar
VATTENTÄTHET: 5 ATM - 50 meter
MEKANISM: Seiko VH83 kvarts multifunktion
SPÄNNE: 22 mm - stål 316L med kättingförsätt
ARMBOCK: äkta läder made in italy - handgjort
VIKT: 92 g
VILLKOR
Ny, aldrig använt – internationell garanti på 2 år inkluderad
INNEHÅLL
INFO
VIKTIG ANMÄRKNING FÖR FÖRSTA ANVÄNDNINGEN
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar skickas från vårt lager i ITALIEN
FÖRSÄNDELSE MED FÖRSÄKRAN – NATIONELLT OCH EUROPA
Inga ytterligare avgifter inom Europeiska unionen
FÖRSÄNDELSE MED FÖRSÄKRAN – EXTRA EUROPA – VÄRLDEN
KUNDRECENSION
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
FUNKTIONER: multifunktion
KASSA: stål 316L
DIAMETER: Ø 44 mm
KASSAHÖJD: 9,2 mm
FINISH: polerad
GLAS: safir plana
VATTENTÄTHET: 5 ATM - 50 meter
VIKT: 92 g
VILLKOR
INNEHÅLL
INFO
LOGISTIK/LAGER
KUNDRECENSION
Modell
Square - Multifunction
Material i klockarmband
Läder
Referensnummer
REF.UBSQMF44PPL - Ltd. Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Urverk
Kvarts
Boettens diameter
44 mm
Sålda objekt
100%