Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition - Män - 2026
dagar
05
timmar
50
minuter
08
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition handledsur, referens REF.UBBRG42BK, 42 mm stålboett, automatiskt Seiko NH35 urverk, långt Tropic-siliconeband (>200 mm), nytt med original låda, dokument och internationell tvåårig garanti, vattentät upp till 200 m.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Official Authorized Dealer
UBLAST är ett italienskt registrerat varumärke.
Vi erbjuder modellen "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Kassans rostfria stål 316L - safirglas – japansk Seiko NH35 automatiskt mäs – tropic-rem av FKM
FUNKTIONER: timmar - minuter - sekunder - datum
KASSA: rostfritt stål 316L
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSANS HÖJD: 12,6 mm
FINISH: sandbearbetad
KRONA: gängad i stål 316L
GLAS: safir
BAKDEL: gängad i stål 316L
VATTENSTAKE: 20 ATM - 200 meter
SVÄNG: Seiko NH35
DIKTERING: matt yta - romerska siffror som lyser - ljusreflexlösa visare
SPÄNNING: 18 mm - spänne med ankare - stål 316L
STRAP: 20 mm - tropic i gummi FKM
VIKT: 105 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
Nya, aldrig använda – 2 års internationell garanti ingår
INNEHÅLL
INFO
VIKTIGT-PÅFÖRSTA ANVÄNDNING
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar skickas från vårt lager i ITALIEN
FÖRSÄNDELSE MED FÖRSÄKRAN - NATIONALT OCH EUROPA
Ingen extra avgift att betala inom Europeiska unionen
FÖRSÄNDELSE MED FÖRSÄKRAN - EXTRA EUROPA - VÄRLDEN
Feedback
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
Official Authorized Dealer
KASSA: rostfritt stål 316L
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSANS HÖJD: 12,6 mm
FINISH: sandbearbetad
KRONA: gängad i stål 316L
GLAS: safir
BAKDEL: gängad i stål 316L
SVÄNG: Seiko NH35
VIKT: 105 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
INNEHÅLL
INFO
VIKTIGT-PÅFÖRSTA ANVÄNDNING
LOGISTIK/LAGER
Feedback
Modell
Brigate
Material i klockarmband
Gummi
Referensnummer
REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
42 mm
Sålda objekt
100%