Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition - Män - 2026
dagar
16
timmar
12
minuter
06
sekunder
Aktuellt bud
1 annan person har ögonen på detta
IT
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition, referens REF.UBBRG42BK, 42 mm stålboett med automatiskt urverk och gummirem, ny och oanvänd, vattentät till 200 m, inklusive originalbox och garantipapper.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Officiell auktoriserad återförsäljare
UBLAST är ett registrerat italienskt varumärke.
Vi presenterar modellen " UBLAST - BRIGATE " - Limited Edition
Klockback Edelstahl 316L - safirglas – japanskt Seiko NH35 automatisk - tropic FKM-länk
FUNKTIONER: timmar - minuter - sekunder - datum
KLOCKA: Edelstahl 316L
DIAMETER: Ø 42 mm
KASETS HÖJD: 12,6 mm
FINISH: sandblästrad
KRONA: vinklad med skruv - Edelstahl 316L
GLAS: safir
BAS: skruvad kollas- Edelstahl 316L
VATTENBESTÄLLIGHET: 20 ATM - 200 meter
MOBIL: Seiko NH35
FTG: matt - romerska siffror ljusa - ljusande visare
SPÄNNE: 18 mm - spänne - Edelstahl 316L
STROPP: 20 mm - tropic i gummi FKM
VIKT: 105 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
Ny - aldrig använt – inkluderad internationell garanti i två år
INNEHÅLL
INFO
VIKTIG NOTIS FÖR FÖRSTA ANVÄNDNING
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar skickas från vårt lager i Italien
FÖRSÄKRAD LEVERANS - NATIONELLT OCH TILL EUROPAS
Inga extra tullar att betala inom Europeiska unionen
FÖRSÄKRAD LEVERANs - TILL RESTEN AV VÄRLDEN - EXTERNA EU
ÅTERKOPPLING
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
KLOCKA: Edelstahl 316L
DIAMETER: Ø 42 mm
KASETS HÖJD: 12,6 mm
FINISH: sandblästrad
GLAS: safir
MOBIL: Seiko NH35
VIKT: 105 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
INNEHÅLL
INFO
LOGISTIK/LAGER
ÅTERKOPPLING
Modell
Brigate
Material i klockarmband
Gummi
Referensnummer
REF.UBBRG42BK - Ltd. Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
42 mm
Sålda objekt
100%