Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42BK - Ltd. Edition - Män - 2026
dagar
00
timmar
01
minut
39
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, herrklocka i stål 42 mm, automatiskt urverk, månfas, begränsad upplaga REF.UBORPL42BK, nytt med originallåda, dokument och tvåårig internationell garanti.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Official Authorized Dealer
UBLAST är ett italienskt registrerat varumärke.
Vi presenterar modellen “ UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition “
Funktion: timmar - minuter - sekunder – månfas
Bör: 42x12 mm, 316L stål
Urtavla: stjärnhimmelseffekt; 3D-jordklot; arabiska siffror; månfasdisk i pärlemor som roterar 360°
Bezel: 316L stål
Glas: safir
Krona: 316L stål
baksida: 316L stål
Band: äkta läder – (ca 250 mm inklusive boetten)
Stängning: 316L stål – deployant
Vattentäthet: 5ATM - 50 meter
Kön: herr
Vikt: ca 95 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
Ny, aldrig använt – internationell tvåårig garanti inkluderad
INNEHÅLL
INFO
VIKTIG NOTIS FÖR FÖRSTA ANVÄNDNING
REGEL FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LOGLISTA
Alla beställningar skickas från vårt lager i ITALIEN
NATIONELL OCH EUROPEISK FRI FRAKT
Ingen extra kostnad inom EU
EXTRA EUROPÄISK FRAKT - GLOBALT
FEEDBACK
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
Official Authorized Dealer
Bör: 42x12 mm, 316L stål
Bezel: 316L stål
Glas: safir
Krona: 316L stål
baksida: 316L stål
Vattentäthet: 5ATM - 50 meter
Kön: herr
Vikt: ca 95 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
INNEHÅLL
INFO
LOGISTIK/LOGLISTA
Ingen extra kostnad inom EU
FEEDBACK
Modell
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Material i klockarmband
Läder
Referensnummer
REF.UBORPL42BK - Ltd. Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
42 mm
Sålda objekt
100%