Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition - Mężczyzna - 2026
dni
15
godziny
29
minuty
38
sekundy
Cena wywoławcza
Cena minimalna nie została osiągnięta
Alfonso Minondo
Ekspert
Wyselekcjonowany przez Alfonso Minondo
Ponad sześć lat doświadczenia zawodowego w zegarkach i rozległa sieć kontaktów.
Nie zalicytowano
Ochrona nabywców Catawiki
Twoja płatność jest u nas bezpieczna, dopóki nie otrzymasz przedmiotu.Zobacz szczegóły
Trustpilot: 4.4 | opinie: 133188
Doskonała ocena na Trustpilot.
Zegarek UBLAST Brigate Limited Edition, referencja REF.UBBRG42BKBK, okres 2020+, mechanizm automatyczny Seiko NH35, koperta ze stali nierdzewnej 42 mm, IP czarny, tarcza czarna, pasek Tropic z gumy FKM, oryginalne pudełko, dokumenty i dwuletnia gwarancja międzynarodowa, nowy i nigdy nie noszony.
Podsumowanie wspomagane sztuczną inteligencją
Opis od sprzedawcy
Oficjalny Autoryzowany Sprzedawca
UBLAST to zarejestrowana włoska marka.
Proponujemy model "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
FUNKCJE: godziny - minuty - sekundy - datownik
KOPERTA: stal nierdzewna 316L - czarne wykończenie IP
ŚREDNICA: Ø 42 mm
WYSOKOŚĆ KOPERTY: 12,6 mm
WYKOŃCZENIE: piaskowane
KORONKA: zakręcana na gwint - stal nierdzewna 316L - czarne wykończenie IP
SZKŁO: szafirowe
TYŁ: zakręcany na gwint - stal nierdzewna 316L
WODOSZCZELNOŚĆ: 20 ATM - 200 metrów
MECHANIZM: Seiko NH35
TARCZA: matowa - cyfry rzymskie luminescencyjne - wskazówki świecące
ZAPIĘCIE: 18 mm - sprzączka - stal nierdzewna 316L - czarne wykończenie IP
PASEK: 20 mm - tropic z gumy FKM
WAGA: 105 g
WARUNKI
Nowy, nigdy nie noszony – w tym 2-letnia międzynarodowa gwarancja
ZAWARTOŚĆ
INFO
NOTA IMPORTANTE PRIMO UTILIZZO
ZASADA DLA WSZYSTKICH ZEGARKÓW Z DATOWNIKIEM
LOGISTYKA/MAGAZYN
Wszystkie zamówienia wysyłane są z naszego magazynu zlokalizowanego we Włoszech
SPEDIZIONE UBEZPIECZONA - KRAJOWA I DO UE
Brak dodatkowych opłat do zapłaty na terenie Unii Europejskiej
SPEDIZIONE UBEZPIECZONA - POZA UE - ŚWIAT
FEEDBACK
Historie sprzedawców
Przetłumaczone przez Tłumacz Google
ŚREDNICA: Ø 42 mm
WYSOKOŚĆ KOPERTY: 12,6 mm
WYKOŃCZENIE: piaskowane
SZKŁO: szafirowe
MECHANIZM: Seiko NH35
WAGA: 105 g
WARUNKI
ZAWARTOŚĆ
INFO
NOTA IMPORTANTE PRIMO UTILIZZO
LOGISTYKA/MAGAZYN
FEEDBACK
Historie sprzedawców
Szczegóły
Marka
Ublast
Płeć
Mężczyzna
Model
Brigate
Materiał paska do zegarka
Guma
Numer referencyjny
REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition
Długość paska zegarka
Długi (ponad 200 mm)
Przesyłka z zadeklarowaną wartością
Tak
Odmalowana tarcza
Nie
Okres
2020+
Mechanizm
Automatyczna
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Oryginalne pudełko w komplecie
Tak
Oryginalne dokumenty w komplecie
Średnica koperty
42 mm
Oryginalna gwarancja w komplecie
Stan
Nienoszony - bez śladów zużycia
Rok
2026
Sprzedawane przez
WłochyZweryfikowano
Sprzedane przedmioty
100%