Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BU - Ltd. Edition - Mężczyzna - 2026
dni
20
godziny
48
minuty
12
sekundy
Cena wywoławcza
Cena minimalna nie została osiągnięta
Alfonso Minondo
Ekspert
Wyselekcjonowany przez Alfonso Minondo
Ponad sześć lat doświadczenia zawodowego w zegarkach i rozległa sieć kontaktów.
Nie zalicytowano
Ochrona nabywców Catawiki
Twoja płatność jest u nas bezpieczna, dopóki nie otrzymasz przedmiotu.Zobacz szczegóły
Trustpilot: 4.4 | opinie: 133284
Doskonała ocena na Trustpilot.
Zegarek automatyczny UBLAST Brigate o średnicy 42 mm ze stali nierdzewnej ze szkłem szafirowym, mechanizm Seiko NH35, wodoodporność 20 ATM, jednokierunkowa luneta, pasek Tropic FKM, w pudełku z oryginalną dokumentacją i dwuletnią międzynarodową gwarancją, edycja ograniczona REF.UBBRG42BU.
Podsumowanie wspomagane sztuczną inteligencją
Opis od sprzedawcy
Official Authorized Dealer
UBLAST to znana włoska marka zarejestrowana.
Proponujemy model "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Koperta stalowa 316L - szkło szafirowe – automatyczny japoński Seiko NH35 - pasek tropic FKM
FUNKCJE: godziny - minuty - sekundy - datownik
KOPERTA: stal 316L
ŚREDNICA: Ø 42 mm
WYSOKOŚĆ KOPERTY: 12,6 mm
DOLNIK: stal 316L - obrotowa bezblokowa bezwładną 120 kliknięć - insert aluminium - cyfry z luminova
WYKOŃCZENIE: piaskowane
KORONA: zakręcana na śrubę - stal 316L
SZYBA: szafirowa
TŁOMKA: zakręcana na śrubę - stal 316L
WODOODPORNOŚĆ: 20 ATM - 200 m
MECHANIZM: Seiko NH35
TARCZA: matowa - cyfry rzymskie świecące - wskazówki luminescencyjne
ZAPIĘCIE: 18 mm - sprzączka - stal 316L
KOPERTÓWKA: 20 mm - tropic z gumy FKM
WAGA: 105 g
WARUNKI
Nowy, nieużywany – włączona międzynarodowa gwarancja na 2 lata
ZAWARTOŚĆ
INFO
UWAGA PRZY PIERWSZEJ OBSŁudze
ZASADA DOTYCZĄCA WSZYSTKICH ZEGARKÓW Z DATWNIKIEM
LOGISTYKA/MAGAZYN
Wszystkie zamówienia wysyłane są z naszego magazynu zlokalizowanego we Włoszech
DOSTAWA UBEZPIECZONA - KRAJOWA I EUROPY
Żadnych dodatkowych opłat na terenie Unii Europejskiej
DOSTAWA UBEZPIECZONA - POZA EUROPEĄ - ŚWIAT
OPINIA
Historie sprzedawców
Przetłumaczone przez Tłumacz Google
Official Authorized Dealer
KOPERTA: stal 316L
ŚREDNICA: Ø 42 mm
WYSOKOŚĆ KOPERTY: 12,6 mm
WYKOŃCZENIE: piaskowane
SZYBA: szafirowa
WODOODPORNOŚĆ: 20 ATM - 200 m
MECHANIZM: Seiko NH35
WAGA: 105 g
WARUNKI
ZAWARTOŚĆ
INFO
UWAGA PRZY PIERWSZEJ OBSŁudze
LOGISTYKA/MAGAZYN
OPINIA
Historie sprzedawców
Szczegóły
Marka
Ublast
Płeć
Mężczyzna
Model
Brigate
Materiał paska do zegarka
Guma
Numer referencyjny
REF.UBBRG42BU - Ltd. Edition
Długość paska zegarka
Długi (ponad 200 mm)
Przesyłka z zadeklarowaną wartością
Tak
Odmalowana tarcza
Nie
Okres
2020+
Mechanizm
Automatyczna
Materiał obudowy
Stal nierdzewna
Oryginalne pudełko w komplecie
Tak
Oryginalne dokumenty w komplecie
Średnica koperty
42 mm
Oryginalna gwarancja w komplecie
Stan
Nienoszony - bez śladów zużycia
Rok
2026
Sprzedawane przez
WłochyZweryfikowano
Sprzedane przedmioty
100%