Ublast - Quadrangular Index - Sapphire Glass - REF.UBQDRIND40BU - Ltd.Edition - Bărbați - 2026
zile
17
ore
23
minute
37
secunde
Oferta inițială
Preț de rezervă nu a fost atins
Alfonso Minondo
Expert
Selectat de Alfonso Minondo
Peste șase ani experiență profesională în ceasuri cu o rețea extinsă.
Nicio ofertă plasată
Protecția cumpărătorului Catawiki
Plata dvs. este în siguranță la noi până când primiți obiectul. Afișare detalii
Trustpilot 4.4 | 133090 recenzii
Evaluat excelent pe Trustpilot.
UBLAST Quadrangular Index, Edition Limitată, REF.UBQDRIND40BU, ceas automat NH36 cu carcasă din oțel inoxidabil de 40 mm, sticlă safir, indici aplicați luminoși și brățară din oțel 20 mm, însoțit de cutie și acte originale și garanție internațională de doi ani.
Rezumat asistat de inteligență artificială
Descriere de la vânzător
Official Authorized Dealer
UBLAST este un brand italian înregistrat.
Propunem modelul "UBLAST - QUADRANGULAR INDEX" Limited Edition
FUNCȚII: ore - minute - secunde - dată - italiană/engleză
CASĂ: oțel inoxidabil 316L
GHIERA: oțel inoxidabil 316L - fixată cu 8 șuruburi
DIAMETRU: Ø 40 mm
ÎNĂLȚIME CASĂ: 11 mm
FINISARE: șlefuită - lucioasă
CORONĂ: filetată - oțel inoxidabil 316L
GEAM: safir plan
DOAR/FOAIE: filetată - oțel inoxidabil 316L
Rezistent la apă: 10 ATM - 100 metri
MĂNUȘĂ: automată Seiko NH36
CARTIG: opac cu guilloche - indici aplicați luminoși - ace luminoase
CUVETĂ: 18 mm retractabil - oțel inoxidabil 316L
CUREA: 20 mm oțel inoxidabil 316L
GREUTATE: 163 g
CONDIIȚII
Nou, niciodată purtat – garanție internațională de 2 ani inclusă
CONȚINUT
INFO
NOTĂ importantă - PRIMUL UTILIZARE
REGULA PENTRU TOATE CEASELE CU DATĂ
LOGISTICĂ/DEPOZIT
Toate comenzile expediate pleacă de la depozitul nostru situat în ITALIA
EXPEDIERE ASIGURATĂ - NAȚIONALĂ ȘI EUROPA
Nicio taxă suplimentară de plată în interiorul Uniunii Europene
EXPEDIERE ASIGURATĂ - EXTRA EUROPĂ - LUME
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Official Authorized Dealer
CASĂ: oțel inoxidabil 316L
DIAMETRU: Ø 40 mm
ÎNĂLȚIME CASĂ: 11 mm
FINISARE: șlefuită - lucioasă
GEAM: safir plan
MĂNUȘĂ: automată Seiko NH36
GREUTATE: 163 g
CONDIIȚII
CONȚINUT
INFO
LOGISTICĂ/DEPOZIT
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Detalii
Marcă
Ublast
Sexul
Bărbați
Model
Quadrangular Index - Sapphire Glass
Material curea ceas
Oțel
Număr de Referință
REF.UBQDRIND40BU - Ltd.Edition
Lungime curea ceas
Lungă (peste 200 mm)
Livrare Asigurată
Da
Cadran revopsit
Nu
Perioadă
2020+
Deplasare
Automată
Materialul cutiei
Oțel inoxidabil
Cutie originală inclusă
Da
Documente originale incluse
Diametru carcasă
40 mm
Garanție originală inclusă
Stare
Nepurtat - fără semne de uzură
An
2026
Vândut de
ItaliaVerificat
Obiecte vândute
100%