Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition - Bărbați - 2026
zile
12
ore
57
minute
27
secunde
Oferta inițială
Preț de rezervă nu a fost atins
Alfonso Minondo
Expert
Selectat de Alfonso Minondo
Peste șase ani experiență profesională în ceasuri cu o rețea extinsă.
Nicio ofertă plasată
Protecția cumpărătorului Catawiki
Plata dvs. este în siguranță la noi până când primiți obiectul. Afișare detalii
Trustpilot 4.4 | 133090 recenzii
Evaluat excelent pe Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition, referința REF.UBBRG42BZBK, ceas din oțel inoxidabil de 42 mm, Mișcare automată Seiko NH35, curea Tropic din cauciuc, rezistență la apă 200 m, nou cu cutie originală, acte și garanție internațională de doi ani.
Rezumat asistat de inteligență artificială
Descriere de la vânzător
Distribuitor Oficiale Autorizat
UBLAST este un brand italian înregistrat.
Propunem modelul " UBLAST - BRIGATE " - Limited Edition
Carcasă din oțel inoxidabil 316L - geam safir – automat japonez Seiko NH35 - brățară tropic FKM
FUNCȚII: oră - minut - secundă - Dată
CARCASĂ: oțel inoxidabil 316L - tratament IP bronz
DIAMETRU: Ø 42 mm
ÎNĂLȚIMEA CARCASEI: 12,6 mm
FINIȚIUNE: sablat
CORONĂ: zăgnerată cu șurub - oțel inoxidabil 316L - tratament IP bronz
GEAM: safir
FOCANDE: șurubată la șurub - oțel inoxidabil 316L
IMPERMEABILITATE: 20 ATM - 200 metri
MECANISM: Seiko NH35
Cadran: mat - numere romane luminoase - ace luminoase
ÎNCHIDERE: 18 mm - ardiglione - oțel inoxidabil 316L - tratament IP bronz
CUREA: 20 mm - tropic din cauciuc FKM
GREUTATE: 105 g
CONDIȚII
Nou, neverificat – garanție internațională de 2 ani inclusă
CONȚINUT
INFO
NOTĂ IMPORTANTĂ PRIMUL UTILIZĂRII
REGULA PENTRU TOATE CEASELE CU DATĂ
LOGISTICĂ/DEPOZIT
Toate comenzile expediate pleacă din depozitul nostru situat în ITALIA
EXPEDIERE ASIGURATĂ - NAȚIONALĂ ȘI EUROPA
Nicio taxă suplimentară de plătit în interiorul Uniunii Europene
EXPEDIERE ASIGURATĂ - EXTRA EUROPA - LUMEA
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
DIAMETRU: Ø 42 mm
ÎNĂLȚIMEA CARCASEI: 12,6 mm
FINIȚIUNE: sablat
GEAM: safir
MECANISM: Seiko NH35
GREUTATE: 105 g
CONDIȚII
CONȚINUT
INFO
LOGISTICĂ/DEPOZIT
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Detalii
Marcă
Ublast
Sexul
Bărbați
Model
Brigate
Material curea ceas
Cauciuc
Număr de Referință
REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition
Lungime curea ceas
Lungă (peste 200 mm)
Livrare Asigurată
Da
Cadran revopsit
Nu
Perioadă
2020+
Deplasare
Automată
Materialul cutiei
Oțel inoxidabil
Cutie originală inclusă
Da
Documente originale incluse
Diametru carcasă
42 mm
Garanție originală inclusă
Stare
Nepurtat - fără semne de uzură
An
2026
Vândut de
ItaliaVerificat
Obiecte vândute
100%