Ublast - Elegant - REF.UBEL40GGR - Bărbați - 2026
Peste șase ani experiență profesională în ceasuri cu o rețea extinsă.
|---|
Evaluat excelent pe Trustpilot.
Ceas UBLAST Elegant, referința REF.UBEL40GGR, din perioada 2020+, mișcare automată Japoneză Seiko NH35, carcasă din oțel inoxidabil 40 mm, curea din piele adevărată, lungime peste 200 mm, nou, nepurtat, cu cutie originală, documente și garanție internațională de 2 ani.
Descriere de la vânzător
Distribuitor Oficial Autorizat
UBLAST este un brand italian înregistrat.
Propunem modelul " UBLAST ELEGANT "
Funcții: ora - minut - secundă – dată
Carcasă: 40x11,5mm – oțel inoxidabil 316L – IP auriu roz
Cadran: display de dată la ora 3 – indexuri și ace luminescente
Lunetă: oțel inoxidabil 316L - fixă
Mișcare: Japoneză automată Seiko NH35 - (24 rubine - 41 ore rezervă de încărcare)
Geam: mineral bombat
Coroană: oțel inoxidabil 316L – înșurubată la ora 3
Fundal: oțel inoxidabil 316L - înșurubabil
Curea: piele naturală - (aprox. 250 mm inclusiv-lățime carcasei)
Închidere: oțel inoxidabil 316L - cataramă/inel
Impermeabilitate: 5ATM - 50 metri
Gen: masculin
Greutate: aprox. 60 g
CONDIȚII
Nou, nevertat – garanție internațională de 2 ani inclusă
CONȚINUT
INFO
NOTĂ IMPORTANTĂ LA PRIMUL UTILIZARE
REGULA PENTRU TOATE CEASELE CU DATĂ
LOGISTICĂ/STOCURI
Toate comenzile expediate pleacă din depozitul nostru situat în ITALIA
EXPEDIERE NAȚIONALĂ ȘI ÎN EUROPA
Nici un tax suplimentar de plătit în interiorul Uniunii Europene
EXPEDIERE ÎN AFARA EUROPEI - LUME
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu GoogleDistribuitor Oficial Autorizat
Geam: mineral bombat