Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40MAG - Ltd. Edition - Bărbați - 2026
zile
17
ore
42
minute
29
secunde
Oferta inițială
Preț de rezervă nu a fost atins
Alfonso Minondo
Expert
Selectat de Alfonso Minondo
Peste șase ani experiență profesională în ceasuri cu o rețea extinsă.
Nicio ofertă plasată
Protecția cumpărătorului Catawiki
Plata dvs. este în siguranță la noi până când primiți obiectul. Afișare detalii
Trustpilot 4.4 | 133090 recenzii
Evaluat excelent pe Trustpilot.
UBLAST Aquatic ediție limitată, Mișcare automată NH35 Seiko, carcasă din oțel inoxidabil 40 mm, curea din oțel, rezistență la apă 25 ATM (250 m), nou cu cutie originală, documente și garanție internațională de 2 ani.
Rezumat asistat de inteligență artificială
Descriere de la vânzător
Distribuitor Oficial Autorizat
UBLAST este o marcă italiană înregistrată.
Propunem modelul "UBLAST - AQUATIC" - Limited Edition
Casă din oțel inoxidabil - geamul mineral plat – automata NH35 - cureaua din oțel inoxidabil
FUNCȚII: ore - minute - secunde - dată
CARCASĂ: oțel inoxidabil
BEZEL: bidirecțional rotativ, 120 de dinți - inserție din aluminiu mata
DIAMETRU: Ø 40 mm
LĂȚIME A CARCĂSEI: 12 mm
FINISAJE: șlefuit – lucios
COROANĂ: filetată - oțel inoxidabil
GEAM: mineral plat
FUNDAL: filetat - oțel inoxidabil
IDENTIFICARE WATER RESISTANT: 25 ATM - 250 metri
MOUVEMENT: automată Seiko NH35
AURAR: opac cu indicii lucioși aplicați luminoși - ace lucioase cu inserții luminoase
ÎNCHIZĂTOR: 18 mm - deployant - oțel inoxidabil
CUREAU: 20 mm - oțel inoxidabil - șlefuit/lucios
GREUTATE: 137 g
CONDIȚII
Nou, nepurtat – garanție internațională de 2 ani inclusă
CONȚINUT
INFO
NOTĂ IMPORTANTĂ PRIMUL UTILIZARE
REGULA PENTRU TOATE CEASURILE CU DATĂ
LOGISTICĂ/WAREHOUSE
Toate comenzile expediate pleacă din depozitul nostru situat în ITALIA
EXPEDIERE ASIGURATĂ - NAȚIONALĂ ȘI EUROPA
Niciun fel de taxă suplimentară de plată în interiorul Uniunii Europene
EXPEDIERE ASIGURATĂ - EXTRA EUROPA - LUME
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Distribuitor Oficial Autorizat
CARCASĂ: oțel inoxidabil
DIAMETRU: Ø 40 mm
LĂȚIME A CARCĂSEI: 12 mm
FINISAJE: șlefuit – lucios
GEAM: mineral plat
MOUVEMENT: automată Seiko NH35
GREUTATE: 137 g
CONDIȚII
CONȚINUT
INFO
LOGISTICĂ/WAREHOUSE
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Detalii
Marcă
Ublast
Sexul
Bărbați
Model
Aquatic
Material curea ceas
Oțel
Număr de Referință
REF.UBAQ40MAG - Ltd. Edition
Lungime curea ceas
Lungă (peste 200 mm)
Livrare Asigurată
Da
Cadran revopsit
Nu
Perioadă
2020+
Deplasare
Automată
Materialul cutiei
Oțel inoxidabil
Cutie originală inclusă
Da
Documente originale incluse
Diametru carcasă
40 mm
Garanție originală inclusă
Stare
Nepurtat - fără semne de uzură
An
2026
Vândut de
ItaliaVerificat
Obiecte vândute
100%