Ublast - Aquatic - REF.UBAQ40SAL - Ltd. Edition - Bărbați - 2026
zile
19
ore
29
minute
46
secunde
Oferta inițială
Preț de rezervă nu a fost atins
Alfonso Minondo
Expert
Selectat de Alfonso Minondo
Peste șase ani experiență profesională în ceasuri cu o rețea extinsă.
Nicio ofertă plasată
Protecția cumpărătorului Catawiki
Plata dvs. este în siguranță la noi până când primiți obiectul. Afișare detalii
Trustpilot 4.4 | 133284 recenzii
Evaluat excelent pe Trustpilot.
Ceas de bărbat Aquatic Edition Limitată, Carcasă din oțel inoxidabil 40 mm, mișcare automată NH35, curea din oțel, nou, cu cutie originală, acte și garanție internațională de 2 ani.
Rezumat asistat de inteligență artificială
Descriere de la vânzător
Official Authorized Dealer
UBLAST este un brand italian înregistrat.
Propunem modelul "UBLAST - AQUATIC" - Limited Edition
Carcasa din oțel inoxidabil - geam mineral plat – автомат NH35 - curea din oțel inoxidabil
FUNCȚII: ore - minute - secunde - dată
CARCASĂ: oțel inoxidabil
CURELĂ: inel de reglare unidirecțional 120 de lovituri - inserto din aluminiu opac
DIAMETRUL: Ø 40 mm
ÎNĂLȚIMEA CARCĂI: 12 mm
FINISARE: șlefuită - lucioasă
CORONĂ: strânsă prin filet - oțel inoxidabil
GEAM: mineral plat
FONEDE: strâns prin filet - oțel inoxidabil
RESISTENTĂ LA APĂ: 25 ATM - 250 metri
MUTĂTOR: automat Seiko NH35
APARENȚĂ: opac cu indicatoare lucide luminoase - ace lucide cu inserții luminoase
CUVRĂ: 18 mm - deployant - oțel inoxidabil
CUREA: 20 mm - oțel inoxidabil - șlefuit/lucios
GREUTATE: 137 g
CONDIȚII
Nou, nevăzut – 2 ani garanție internațională inclusă
CONȚINUT
INFO
NOTĂ IMPORTANTĂ PRIMUL UTILIZĂRII
REGULA PENTRU TOATE CEASURILE CU DATĂ
LOGISTICĂ/DEPOZIT
Toate comenzile expediate pleacă din depozitul nostru situat în ITALIA
EXPEDIERE ASIGURATĂ - NAȚIONALĂ ȘI EUROPA
Nicio taxă suplimentară de plată în interiorul Uniunii Europene
EXPEDIERE ASIGURATĂ - EXTRA-EUROPĂ - LUME
feedback
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Official Authorized Dealer
CARCASĂ: oțel inoxidabil
DIAMETRUL: Ø 40 mm
ÎNĂLȚIMEA CARCĂI: 12 mm
FINISARE: șlefuită - lucioasă
GEAM: mineral plat
MUTĂTOR: automat Seiko NH35
GREUTATE: 137 g
CONDIȚII
CONȚINUT
INFO
LOGISTICĂ/DEPOZIT
feedback
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Detalii
Marcă
Ublast
Sexul
Bărbați
Model
Aquatic
Material curea ceas
Oțel
Număr de Referință
REF.UBAQ40SAL - Ltd. Edition
Lungime curea ceas
Lungă (peste 200 mm)
Livrare Asigurată
Da
Cadran revopsit
Nu
Perioadă
2020+
Deplasare
Automată
Materialul cutiei
Oțel inoxidabil
Cutie originală inclusă
Da
Documente originale incluse
Diametru carcasă
40 mm
Garanție originală inclusă
Stare
Nepurtat - fără semne de uzură
An
2026
Vândut de
ItaliaVerificat
Obiecte vândute
100%