Ublast - Quadrangular - Sapphire Glass - REF.UBQDR40BK - Ltd.Edition - Bărbați - 2026
zile
16
ore
10
minute
00
secunde
Oferta inițială
Preț de rezervă nu a fost atins
Alfonso Minondo
Expert
Selectat de Alfonso Minondo
Peste șase ani experiență profesională în ceasuri cu o rețea extinsă.
Nicio ofertă plasată
Protecția cumpărătorului Catawiki
Plata dvs. este în siguranță la noi până când primiți obiectul. Afișare detalii
Trustpilot 4.4 | 133188 recenzii
Evaluat excelent pe Trustpilot.
UBLAST Quadrangular Limited Edition, referința REF.UBQDR40BK, carcasă din oțel inoxidabil de 40 mm, Mișcare automatic NH36, cadran Clous de Paris cu cifre romane, curea din oțel lungă, nou cu cutie originală, documente și garanție internațională.
Rezumat asistat de inteligență artificială
Descriere de la vânzător
Distribuitor Oficial Aprobate
UBLAST este un brand italian înregistrat.
Propunem modelul „UBLAST - QUADRANGULAR" Limited Edition
FUNCȚII: ore - minute - secunde - dată - italiană/engleză
CASELĂ: oțel inoxidabil 316L
Butonieră: oțel inoxidabil 316L - fixat cu 8 șuruburi
DIAMETRU: Ø 40 mm
ÎĂNTĂ CĂSĂ: 11 mm
FINISAJE: șlefuită - lucioasă
CORNIA: înșurată cu șurub - oțel inoxidabil 316L
GEAM: safir plat
FOI: fixată cu șurub - oțel inoxidabil 316L
Rezistent la apă: 10 ATM - 100 metri
Mișcare: automat Seiko NH36
Cadran: Clous de Paris - cifre romane lucioase aplicate - ace lucioase cu inserturi luminoase
Închidere: prindere deployant 18 mm - oțel inoxidabil 316L
Brățară: 20 mm oțel inoxidabil 316L - șlefuită/lucioasă
Greutate: 163 g
CONDIȚII
Nou, neatins – 2 ani garanție internațională inclusă
CONȚINUT
INFO
NOTĂ IMPORTANTĂ PRIMUL UTILIZARE
REGULA PENTRU TOATE CEASURILE CU DATĂ
LOGISTICĂ/MAGAZIN
Toate comenzile sunt expediate din depozitul nostru situat în ITALIA
EXPEDIȚIE ASIGURATĂ - NAȚIONALĂ ȘI EUROPA
Fără taxe suplimentare de plată în cadrul Uniunii Europene
EXPEDIȚIE ASIGURATĂ - EXTRA EUROPA - LUME
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Distribuitor Oficial Aprobate
CASELĂ: oțel inoxidabil 316L
DIAMETRU: Ø 40 mm
ÎĂNTĂ CĂSĂ: 11 mm
FINISAJE: șlefuită - lucioasă
GEAM: safir plat
Mișcare: automat Seiko NH36
Greutate: 163 g
CONDIȚII
CONȚINUT
INFO
LOGISTICĂ/MAGAZIN
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Detalii
Marcă
Ublast
Sexul
Bărbați
Model
Quadrangular - Sapphire Glass
Material curea ceas
Oțel
Număr de Referință
REF.UBQDR40BK - Ltd.Edition
Lungime curea ceas
Lungă (peste 200 mm)
Livrare Asigurată
Da
Cadran revopsit
Nu
Perioadă
2020+
Deplasare
Automată
Materialul cutiei
Oțel inoxidabil
Cutie originală inclusă
Da
Documente originale incluse
Diametru carcasă
40 mm
Garanție originală inclusă
Stare
Nepurtat - fără semne de uzură
An
2026
Vândut de
ItaliaVerificat
Obiecte vândute
100%