Ublast - Quadrangular Index - Sapphire Glass - REF.UBQDRINDB40BK - Ltd.Edition - Bărbați - 2026
zile
15
ore
35
minute
38
secunde
Oferta inițială
Preț de rezervă nu a fost atins
Alfonso Minondo
Expert
Selectat de Alfonso Minondo
Peste șase ani experiență profesională în ceasuri cu o rețea extinsă.
Nicio ofertă plasată
Protecția cumpărătorului Catawiki
Plata dvs. este în siguranță la noi până când primiți obiectul. Afișare detalii
Trustpilot 4.4 | 133090 recenzii
Evaluat excelent pe Trustpilot.
Ceas UBLAST Quadrangular Index Limited Edition, referința REF.UBQDRINDB40BK, carcasa din oțel inoxidabil de 40 mm, safir, mișcare automată NH36, nou, cu cutie originală, acte și garanție internațională de doi ani.
Rezumat asistat de inteligență artificială
Descriere de la vânzător
UBLAST este o marcă italiană înregistrată.
Propunem modelul „UBLAST - QUADRANGULAR INDEX” Edition Limited – PVD negru
FUNCȚII: ore - minute - secunde - calendar - italian/engleză
CASĂ: oțel inoxidabil 316L
GHIERĂ: oțel inoxidabil 316L - prinde 8 șuruburi
DIAMETRU: Ø 40 mm
ÎNĂLȚIME CASĂ: 11 mm
FINISAJE: șlefuită - lucioasă
CORONĂ: filetare - oțel inoxidabil 316L
GEODIN: safir plan
PODID: filetare - oțel inoxidabil 316L
RESISTENȚĂ LA APĂ: 10 ATM - 100 metri
MIȘCARE: automatic Seiko NH36
Cadran: mat cu guilloché - indicatoare aplicate luminoase - ace luminoase
închidere: clapetă 18 mm - oțel inoxidabil 316L
BRĂȚAR: 20 mm oțel inoxidabil 316L
GREUTATE: 163 g
CONDENȚII
Nou, purtat niciodată – garanție internațională de 2 ani inclusă
CONȚINUT
INFO
NOTE IMPORTANTE PRIVIND PRIMUL UTILIZARE
REGULA PENTRU TOATE CEASURILE CU CALENDAR
LOGISTICĂ/DEPOZIT
Toate comenzile expediate pornesc din depozitul nostru situat în ITALIA
EXPEDIERE ASIGURATĂ - NAȚIONALĂ ȘI EUROPA
Nicio taxă suplimentară de plată în interiorul Uniunii Europene
EXPEDIERE ASIGURATĂ - EXTRA-EUROPA - LUME
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
CASĂ: oțel inoxidabil 316L
DIAMETRU: Ø 40 mm
ÎNĂLȚIME CASĂ: 11 mm
FINISAJE: șlefuită - lucioasă
GEODIN: safir plan
MIȘCARE: automatic Seiko NH36
GREUTATE: 163 g
CONDENȚII
CONȚINUT
INFO
LOGISTICĂ/DEPOZIT
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Detalii
Marcă
Ublast
Sexul
Bărbați
Model
Quadrangular Index - Sapphire Glass
Material curea ceas
Oțel
Număr de Referință
REF.UBQDRINDB40BK - Ltd.Edition
Lungime curea ceas
Lungă (peste 200 mm)
Livrare Asigurată
Da
Cadran revopsit
Nu
Perioadă
2020+
Deplasare
Automată
Materialul cutiei
Oțel inoxidabil
Cutie originală inclusă
Da
Documente originale incluse
Diametru carcasă
40 mm
Garanție originală inclusă
Stare
Nepurtat - fără semne de uzură
An
2026
Vândut de
ItaliaVerificat
Obiecte vândute
100%