Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition - Bărbați - 2026
zile
14
ore
22
minute
25
secunde
Oferta inițială
Preț de rezervă nu a fost atins
Alfonso Minondo
Expert
Selectat de Alfonso Minondo
Peste șase ani experiență profesională în ceasuri cu o rețea extinsă.
Nicio ofertă plasată
Protecția cumpărătorului Catawiki
Plata dvs. este în siguranță la noi până când primiți obiectul. Afișare detalii
Trustpilot 4.4 | 133188 recenzii
Evaluat excelent pe Trustpilot.
Ceas UBLAST Brigate Limited Edition, referința REF.UBBRG42BKBK, din 2020+, mișcare automată Seiko NH35, carcase din oțel inoxidabil 42 mm, IP negru, cadran negru, curea Tropic din cauciuc FKM, cutie originală, documente și garanție internațională de 2 ani, nou și nevertat.
Rezumat asistat de inteligență artificială
Descriere de la vânzător
Official Authorized Dealer
UBLAST este un marcă italiană înregistrată.
Propunem modelul " UBLAST - BRIGATE " - Limited Edition
FUNCȚII: ore - minute - secunde - dată
CARCASĂ: oțel inoxidabil 316L - tratament IP negru
DIAMETRUL: Ø 42 mm
ÎNĂLȚIMEA CARCASEI: 12,6 mm
Coroană: oțel inoxidabil 316L - tratament IP negru
ZAPIRO: safir
SECȚIUNE IRIDESCENTĂ: prindere filetată - oțel inoxidabil 316L
FINIȘARE: sablat
FINALĂ: înșurubată - oțel inoxidabil 316L - tratament IP negru
MATERIAL GEAM: safir
SPATE: înșurubabil - oțel inoxidabil 316L
REZISTENȚĂ LA APĂ: 20 ATM - 200 metri
MOVEMENT: Seiko NH35
Cadran: opac - numere romane luminoase - ace luminoase
PREGĂTITĂ: 18 mm - ar dinț - oțel inoxidabil 316L - tratament IP negru
CUREA: 20 mm - tropic din cauciuc FKM
GREUTATE: 105 g
CONDIȚII
Nou, purtat niciodată – garanție internațională de 2 ani inclusă
CONȚINUT
INFO
NOTĂ IMPORTANTĂ PRIMUL UTILIZARE
REGULA PENTRU TOATE CEASURILE CU DATĂ
LOGISTICĂ/STOCURI
Toate comenzile pornesc din depozitul nostru situat în ITALIA
EXPEDIERE ASIGURATĂ - NAȚIONALĂ ȘI EUROPA
Nicio taxă suplimentară de plătit în cadrul Uniunii Europene
EXPEDIERE ASIGURATĂ - EXTRA-EUROPA - LUMEA
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Official Authorized Dealer
DIAMETRUL: Ø 42 mm
ÎNĂLȚIMEA CARCASEI: 12,6 mm
ZAPIRO: safir
FINIȘARE: sablat
MATERIAL GEAM: safir
MOVEMENT: Seiko NH35
GREUTATE: 105 g
CONDIȚII
CONȚINUT
INFO
LOGISTICĂ/STOCURI
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Detalii
Marcă
Ublast
Sexul
Bărbați
Model
Brigate
Material curea ceas
Cauciuc
Număr de Referință
REF.UBBRG42BKBK - Ltd. Edition
Lungime curea ceas
Lungă (peste 200 mm)
Livrare Asigurată
Da
Cadran revopsit
Nu
Perioadă
2020+
Deplasare
Automată
Materialul cutiei
Oțel inoxidabil
Cutie originală inclusă
Da
Documente originale incluse
Diametru carcasă
42 mm
Garanție originală inclusă
Stare
Nepurtat - fără semne de uzură
An
2026
Vândut de
ItaliaVerificat
Obiecte vândute
100%