Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42WHBU - Ltd. Edition - Bărbați - 2026
zile
20
ore
05
minute
11
secunde
Oferta inițială
Preț de rezervă nu a fost atins
Alfonso Minondo
Expert
Selectat de Alfonso Minondo
Peste șase ani experiență profesională în ceasuri cu o rețea extinsă.
Nicio ofertă plasată
Protecția cumpărătorului Catawiki
Plata dvs. este în siguranță la noi până când primiți obiectul. Afișare detalii
Trustpilot 4.4 | 133284 recenzii
Evaluat excelent pe Trustpilot.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, referința REF.UBORPL42WHBU, ceas de bărbat, 42 mm din oțel inoxidabil, curea din piele, mișcare automată japoneză Miyota, cutie originală, documente și garanție internațională de 2 ani.
Rezumat asistat de inteligență artificială
Descriere de la vânzător
Dealner Autorizat Oficial
Propunem modelul „UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition“
Funcții: ore - minute - secunde – faza lunară
Carcasă: 42x12mm oțel inoxidabil 316L
Cadran: stelat efect boreal – planetă Pământ în 3D - cifre arabe - disc lunar din sidef rotire 360°
Lunetă: oțel inoxidabil 316L
Geam: safir
Coronă: oțel inoxidabil 316L
Fundal: oțel inoxidabil 316L
Curea: piele adevărată – (aprox. 250 mm inclusive lăcașul)
Închidere: oțel inoxidabil 316L – deployment
Rezistență la apă: 5ATM - 50 metri
Gen: bărbat
Greutate: aproximativ 95 g
CONDIȚII
Nou, neverilat – garanție internațională de 2 ani inclusă
CONȚINUT
INFO
NOTĂ IMPORTANTĂ PRIMUL UTILIZARE
REGULA PENTRU TOATE CEASURILE CU DATE
LOGISTICĂ/DEPOZIT
Toate comenzile expediate pleacă din depozitul nostru situat în ITALIA
EXPEDIERE NAȚIONALĂ ȘI EUROPA
Niciun impozit suplimentar de plătit în cadrul Uniunii Europene
EXPEDIERE EXTRA-EUROPA - LUMEA
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Dealner Autorizat Oficial
Lunetă: oțel inoxidabil 316L
Geam: safir
Coronă: oțel inoxidabil 316L
Fundal: oțel inoxidabil 316L
Gen: bărbat
Greutate: aproximativ 95 g
CONDIȚII
CONȚINUT
INFO
LOGISTICĂ/DEPOZIT
EXPEDIERE NAȚIONALĂ ȘI EUROPA
EXPEDIERE EXTRA-EUROPA - LUMEA
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Detalii
Marcă
Ublast
Sexul
Bărbați
Model
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Material curea ceas
Piele
Număr de Referință
REF.UBORPL42WHBU - Ltd. Edition
Lungime curea ceas
Lungă (peste 200 mm)
Livrare Asigurată
Da
Cadran revopsit
Nu
Perioadă
2020+
Deplasare
Automată
Materialul cutiei
Oțel inoxidabil
Cutie originală inclusă
Da
Documente originale incluse
Diametru carcasă
42 mm
Garanție originală inclusă
Stare
Nepurtat - fără semne de uzură
An
2026
Vândut de
ItaliaVerificat
Obiecte vândute
100%