Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition - Bărbați - 2026
zile
14
ore
28
minute
57
secunde
Oferta inițială
Preț de rezervă nu a fost atins
Alfonso Minondo
Expert
Selectat de Alfonso Minondo
Peste șase ani experiență profesională în ceasuri cu o rețea extinsă.
Nicio ofertă plasată
Protecția cumpărătorului Catawiki
Plata dvs. este în siguranță la noi până când primiți obiectul. Afișare detalii
Trustpilot 4.4 | 133090 recenzii
Evaluat excelent pe Trustpilot.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, referința REF.UBORPL42GDBK, carcasă din oțel inoxidabil 42 mm, mecanism automatic, curea de piele, nou cu cutie originală, acte și garanție internațională de doi ani (expediere asigurată).
Rezumat asistat de inteligență artificială
Descriere de la vânzător
Distribuitor Oficial Autorizat
UBLAST este un brand italian înregistrat.
Propunem modelul „UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition“
Funcție: ore - minute - secunde – faza lunară
Carcasă: 42x12mm din oțel inoxidabil 316L
Inel: oțel inoxidabil 316L
Sticlă: safir
coroana: oțel inoxidabil 316L
Fond analogic: oțel inoxidabil 316L
Curea: piele adevărată – (aprox. 250 mm în lungime design inclus)
Închidere: oțel inoxidabil 316L – clapeta
Impermeabilitate: 5ATM - 50 metri
Gen: bărbat
Greutate: aproximativ 95 g
CONDIȚII
Nou, purtat niciodată – garanție internațională de 2 ani inclusă
CONȚINUT
INFORMAȚII
NOTĂ IMPORTANTĂ PRIMUL UTILIZARE
REGULA PENTRU TOATE CEASURILE CU DATĂ
LOGISTICĂ/DEPOZIT
Toate comenzile sunt expediate din depozitul nostru situat în ITALIA
EXPEDIERE NAȚIONALĂ ȘI ÎN EUROPA
Nicio taxă suplimentară de plată în interiorul Uniunii Europene
EXPEDIERE ÎN AFARA EUROPEI - LUMEA
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Distribuitor Oficial Autorizat
Inel: oțel inoxidabil 316L
Sticlă: safir
coroana: oțel inoxidabil 316L
Gen: bărbat
Greutate: aproximativ 95 g
CONDIȚII
CONȚINUT
INFORMAȚII
LOGISTICĂ/DEPOZIT
FEEDBACK
Povestea Vânzătorului
Tradus cu Google
Detalii
Marcă
Ublast
Sexul
Bărbați
Model
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Material curea ceas
Piele
Număr de Referință
REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition
Lungime curea ceas
Lungă (peste 200 mm)
Livrare Asigurată
Da
Cadran revopsit
Nu
Perioadă
2020+
Deplasare
Automată
Materialul cutiei
Oțel inoxidabil
Cutie originală inclusă
Da
Documente originale incluse
Diametru carcasă
42 mm
Garanție originală inclusă
Stare
Nepurtat - fără semne de uzură
An
2026
Vândut de
ItaliaVerificat
Obiecte vândute
100%