Seiko - Brightz Ananta - 6R24-00A0, SAEC001 - Heren - 2000-2010
Ruim 16 jaar ervaring in de aan- en verkoop van horloges uit de jaren 90 en 2000.
|---|---|---|
Catawiki Kopersbescherming
Je betaling is veilig bij ons totdat je het object hebt ontvangen.Bekijk details
Trustpilot 4.4 | 133090 reviews
Beoordeeld als "Uitstekend" op Trustpilot.
Beschrijving van de verkoper
Seiko Brightz Ananta Double Retrograde 6R24-00A0 AT Heren Horloge Made in Japan SS #5506700
Goed
Merk
Seiko
Band Kleur
Zilver
Band Materiaal
Roestvrij staal
Band Breedte
24×20 mm
Bezel Kleur
Zilver
Casing Kleur
Casing Materiaal
Roestvrij staal
Casing Maat
45 mm
Land van Herkomst
Japan
Aangepast
Nee
Afdeling
Heren
Dial Kleur
Zwart
Weergave
Analoog
Functies
12-uur dial
Indices
Vlakke indexen
Spange Breedte
24 mm
Model
Seiko Brightz Ananta
Beweging
Mechanisch (Automatisch)
Aantal Juwelen
31 Juwelen
Referentie Nummer
6R24-00A0, SAEC001
Stijl
Casual
Type
Polshorloge
Waterbestendigheid
100 m (10 ATM), Niet Getest
Met Originele Doos/Verpakking
Nee
Met Papieren
Jaar van Fabricage
N/B
Uiterlijk;
Uiterlijk is mooi.
De doos is van een derde partij. Het is alleen extra.
Kleine krasjes door normaal gebruik.
Er zijn tekenen van gebruik te zien.
*Controleer alstublieft de foto’s.
Voor meer details verwijzen wij naar de volgende link:
https://www.catawiki.com/en/help/fees/do-i-have-to-pay-customs-fees
Geaffecteerde regio’s:
Verenigde Arabische Emiraten (VAE)
Saudi-Arabië
Katar
Koeweit
Bahrein
Oman
Jordanië
Libanon
Syrië
Irak
Goed
Merk
Seiko
Band Kleur
Band Materiaal
Band Breedte
24×20 mm
Bezel Kleur
Casing Kleur
Casing Materiaal
Casing Maat
45 mm
Land van Herkomst
Japan
Aangepast
Afdeling
Heren
Dial Kleur
Zwart
Weergave
Analoog
Functies
12-uur dial
Indices
Vlakke indexen
Spange Breedte
24 mm