Ublast - Submerged 30 ATM - REF.UBSBM40CBKR - Män - 2026
dagar
08
timmar
01
minut
31
sekunder
Aktuellt bud
2 andra personer tittar på detta objekt
NL
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST SUBMERGED 30 ATM, referens REF.UBSBM40CBKR, 40 mm stålboett med automatisk Seiko NH35-urverk, längre stållänk, ny med originalbox, dokument och tvåårig internationell garanti (tillverkad 2026).
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Official Authorized Dealer
UBLAST är ett italienskt registrerat varumärke.
Vi erbjuder modellen "UBLAST SUBMERGED 30 ATM"
Funktion: timmar - minuter - sekunder – datum/dag
Kassett: 40x13,5 mm – rostfritt stål 316L
Urdial: datum vid trean – fluorescerande index och visare
Rörelse: japanskt automatiskt Seiko NH35 - (24 rubiner - 41 timmars gångreserv)
Syn: safir
krona: rostfritt stål 316L – skruvad vid klockan 4
Baksida: rostfritt stål 316L - skruvad
Armband: gummi/nylon - (cirka 250 mm inklusive boett)
Lock: rostfritt stål 316L - spänne/ardillon
Vattentäthet: 30 ATM - 300 meter
Kön: manlig
Vikt: cirka 100 g
VILLKOR
Nyskick – aldrig använt – två års internationell garanti inkluderad
INnehåll
INFO
VIKTIG NOT PRIMUTILISE
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATU14
LOGISTIK/LAGER
Alla order skickas från vårt lager i ITALIEN
NATIONELL OCH EUROPEISK FRAKT
Inga ytterligare avgifter inom Europeiska unionen
TILLÄGG SOM SKA BETALAS TILL FRÅN LÄNDA UTANFÖR EU - VÄRLDEN
ÅTERKOPPLING
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
Official Authorized Dealer
Syn: safir
Kön: manlig
Vikt: cirka 100 g
VILLKOR
INnehåll
INFO
VIKTIG NOT PRIMUTILISE
LOGISTIK/LAGER
NATIONELL OCH EUROPEISK FRAKT
ÅTERKOPPLING
Modell
Submerged 30 ATM
Material i klockarmband
Stål
Referensnummer
REF.UBSBM40CBKR
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
40 mm
Sålda objekt
100%