Ublast - Quadrangular Index - Sapphire Glass - REF.UBQDRIND40BU - Ltd.Edition - Män - 2026
dagar
16
timmar
46
minuter
26
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Quadrangular Index, Limited Edition, REF.UBQDRIND40BU, en automatisk NH36-rörelse i en 40 mm rostfritt stålklocka med safirglas, lysandeapplicerade index och 20 mm rostfri stålhas, levereras med originalbox och dokumentation samt två års internationell garanti.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Official Authorized Dealer
UBLAST är ett italienskt registrerat märke.
Vi erbjuder modellen "UBLAST - QUADRANGULAR INDEX" Limited Edition
FUNKTIONER: timmar - minuter - sekunder - datum - italienska/engelska
KASSA: 316L rostfritt stål
RING: 316L rostfritt stål - fastsatt med 8 skruvar
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSSHÖJD: 11 mm
FINISH: borstad - blank
KROK: skruvförsänkt - 316L rostfritt stål
GLAS: platt safir
BOTTOM: skruvförsänkt - 316L rostfritt stål
VATTENTÄTHET: 10 ATM - 100 meter
REN MOVEMENT: automatiskt Seiko NH36
DIAL: matt med guilloché - applicerade ljusmarkörer - lysande visare
SPÄNNE: 18 mm deployment - 316L rostfritt stål
STRAP: 20 mm rostfritt stål 316L
VIKT: 163 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
Nya - aldrig använt – internationell garanti 2 år ingår
INNEHÅLL
INFO
VIKTIG NOT PRIM UTILISATION
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar skickas från vårt lager i ITALIEN
SPÅRNING/FRAKT– TRYGG: INRIKES OCH EUROPA
Ingen extra avgift inom Europeiska unionen
SPÅRNING/FRAKT – EXTRA EUROPA – VÄRLDEN
FEEDBACK
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
Official Authorized Dealer
KASSA: 316L rostfritt stål
DIAMETER: Ø 40 mm
KASSSHÖJD: 11 mm
FINISH: borstad - blank
GLAS: platt safir
VIKT: 163 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
INNEHÅLL
INFO
VIKTIG NOT PRIM UTILISATION
LOGISTIK/LAGER
FEEDBACK
Modell
Quadrangular Index - Sapphire Glass
Material i klockarmband
Stål
Referensnummer
REF.UBQDRIND40BU - Ltd.Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
40 mm
Sålda objekt
100%