Ublast - Brigate - REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition - Män - 2026
dagar
15
timmar
35
minuter
46
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Brigate Limited Edition, referens REF.UBBRG42BZBK, en 42 mm automatisk klocka i stål med Seiko NH35-rörelse, lång gummirem Tropic, vattentät till 200 meter, ny med originalförpackning, dokument och tvåårig internationell garanti.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Officiell auktoriserad återförsäljare
UBLAST är ett registrerat italienskt varumärke.
Vi erbjuder modellen "UBLAST - BRIGATE" - Limited Edition
Gä: Boett: 316L rostfritt stål - safirglas – japanskt Seiko NH35 automatik - tropic FKM armband
FUNKTIONER: timmar - minuter - sekunder - datum
KASSA: 316L rostfritt stål - IP bronzering
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSA HöJD: 12,6 mm
FINISH: sandblastad
Krona: skruvad - 316L rostfritt stål - IP bronzering
GLAS: safir
BAKLOCK: skruvad - 316L rostfritt stål
VATTENTÄTHET: 20 ATM - 200 meter
URVERK: Seiko NH35
TAVLA: matt - romerska siffior lyser - lysande visare
SPÄNNE: 18 mm - spännböjelse - 316L rostfritt stål - IP bronzering
ARMBAND: 20 mm - tropic i gummi FKM
VIKT: 105 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
Ny, aldrig använt – 2 års internationell garanti inkluderad
INNEHÅLL
INFO
VIKTIG NOTIS FÖR FÖRSTA ANVÄNDNING
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar skickas från vårt lager i Italien
FÖRSÄKRAD LEVERANS - NATIONALT OCH EUROPA
Inga extra avgifter inom Europeiska unionen
FÖRSÄKRAD LEVERANS - EXTERNT EUROPA - VÄRLDEN
FEEDBACK
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
DIAMETER: Ø 42 mm
KASSA HöJD: 12,6 mm
FINISH: sandblastad
GLAS: safir
URVERK: Seiko NH35
VIKT: 105 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
INNEHÅLL
INFO
LOGISTIK/LAGER
FEEDBACK
Modell
Brigate
Material i klockarmband
Gummi
Referensnummer
REF.UBBRG42BZBK - Ltd. Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
42 mm
Sålda objekt
100%