Ublast - Chronobeat - Pulsometer - REF.UBCHB43BK - Ltd. Edition - Män - 2026
dagar
18
timmar
22
minuter
46
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
Chronobeat - Pulsometer, referens REF.UBCHB43BK - Limited Edition, kvartsrörelse, polerad stålkase 43 mm, gummiband, nyt och aldrig använt, inkluderar originalbox och dokument med internationell garanti.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Official Authorized Dealer
UBLAST är ett italienskt registrerat varumärke.
Vi erbjuder modellen " UBLAST - CHRONOBEAT " Limited Edition
FUNKTIONER: datum - kronograf - pulsmätarskala
KASSA: rostfritt stål 316L
DIAMETER: Ø 42,5 mm
KASSAHÖJD: 13 mm
BEZEL: fast - polerad - rostfritt stål 316L
FINISH: borstad
KRONA: rostfritt stål 316L - vred med gängning
GLAS: mineral plat
TILLDEL: rostfritt stål 316L - gängad
VATTENBESTÄND: 10 ATM - 100 meter
MÄTARE: kvartsmekanik Miyota crono 0S20
SPÄRRE: 20 mm - rostfritt stål med spänne
ARMBOG: 22 mm - gummi
VIKT: 87 g
SKICK
Ny, aldrig använd – 2 års internationell garanti ingår
INNEHÅLL
INFO
VIKTIG NOTIS FÖR FÖRSTA ANVÄNDNING
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar skickas från vårt lager i ITALIEN
FÖRSÄKRAD LEVERANS - INOM NATIONEN OCH EUROPA
Inga ytterligare avgifter inom Europeiska unionen
FÖRSÄKRAD LEVERANS - EXTRA-EUROPA - VÄRLDEN
REKENSIONER
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
Official Authorized Dealer
KASSA: rostfritt stål 316L
DIAMETER: Ø 42,5 mm
KASSAHÖJD: 13 mm
FINISH: borstad
GLAS: mineral plat
ARMBOG: 22 mm - gummi
VIKT: 87 g
SKICK
INNEHÅLL
INFO
LOGISTIK/LAGER
REKENSIONER
Modell
Chronobeat - Pulsometer
Referensnummer
REF.UBCHB43BK - Ltd. Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Urverk
Kvarts
Boettens diameter
43 mm
Sålda objekt
100%