Ublast - Orbital Plane - Automatic Moon Phase - REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition - Män - 2026
dagar
16
timmar
21
minuter
51
sekunder
Aktuellt bud
7 andra personer tittar på detta objekt
PL
FR
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
Orbital Plane - Automatic Moon Phase, referens REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition, 42 mm stålbox, långt läderband, japanskt automatiskt urverk med månfase, ny med originalförpackning, dokument och två års internationell garanti.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Officiell auktoriserad återförsäljare
UBLAST är ett registrerat italienskt varumärke.
Vi presenterar modellen “UBLAST - ORBITAL PLANE / Moon Phase Limited Edition”
Funktion: timmar - minuter - sekunder – månfas
Boett: 42x12 mm rostfritt stål 316L
Vridring: rostfritt stål 316L
Safirglas
Krona: rostfritt stål 316L
Baklock: rostfritt stål 316L
Armband: äkta läder – (ca 250 mm inklusive boett)
Lås: rostfritt stål 316L – deployant
Vattentäthet: 5ATM - ca 50 meter
Kön: herr
Vikt: ca 95 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
Ny, aldrig använt – 2 års internationell garanti inkluderad
INNEHÅLL
INFO
VIKTIG ANMÄRKNING FÖR FÖRSTA ANVÄNDNING
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar skickas från vårt lager i Italien
FRAKT NATIONELLT OCH TILL EU
Ingen ytterligare avgift att betala inom Europeiska unionen
FRAKT UTANFÖR EUROPA - VÄRLDEN
ÅTERGIVANDE
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
Vridring: rostfritt stål 316L
Safirglas
Krona: rostfritt stål 316L
Baklock: rostfritt stål 316L
Kön: herr
Vikt: ca 95 g
FÖRUTSÄTTNINGAR
INNEHÅLL
INFO
LOGISTIK/LAGER
FRAKT NATIONELLT OCH TILL EU
FRAKT UTANFÖR EUROPA - VÄRLDEN
ÅTERGIVANDE
Modell
Orbital Plane - Automatic Moon Phase
Material i klockarmband
Läder
Referensnummer
REF.UBORPL42GDBK - Ltd. Edition
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
42 mm
Sålda objekt
100%