Ublast - Horizon Titanium - Professional Diver - REF.UBHO45BKT - Automatic Swiss - Män - 2026
dagar
07
timmar
45
minuter
09
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Horizon Titanium - Professional Diver, Ref. UBHO45BKT, 2020+, automatisk rörelse.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Officiell auktoriserad återförsäljare
UBLAST är ett registrerat italienskt varumärke.
Vi erbjuder modellen "UBLAST - HORIZON Professional Diver"
Funktion: timmar - minuter - sekunder – datum
Boett: 48x14,5mm titan - heliumventil
Urvdrift: datum vid 3-tiden - index och visare som lyser
Bezel: keramisk - vridbar unidirektionell 120 klick - ljusinslag
Rörelse: automatiskt Swiss Made Sellita SW200 - 38 timmars reserv - 26 rubiner
Glas: safir
Krona: titan
Baksida: titan
Armband: gummi – (ca 250 mm inklusive boett)
Stängning: titan – spänne/arktad
Vattenmotstånd: 50ATM - 500 meter
Kön: man
Vikt: ca 115 g
SKICK
Ny, aldrig använt – 2 års internationell garanti inkl.
INNEHÅLL
INFO
VIKTIGT ANTECKNING FÖR FÖRSTA ANVÄNDNING
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla ordrar skickas från vårt lager i ITALIEN
FÖRSÄNDELSE NATIONELL OCH EUROPA
Inga extra avgifter inom Europeiska unionen
FÖRSÄNDELSE TILL ÖVRIGA VÄRLDEN
FEEDBACK
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
Glas: safir
Krona: titan
Baksida: titan
Kön: man
Vikt: ca 115 g
SKICK
INNEHÅLL
INFO
LOGISTIK/LAGER
FEEDBACK
Modell
Horizon Titanium - Professional Diver
Material i klockarmband
Gummi
Referensnummer
REF.UBHO45BKT - Automatic Swiss
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettmaterial
Titanium
Boettens diameter
45 mm
Sålda objekt
100%