Ublast - Automatic Diver GMT - 20 ATM - UBDGMJ40BGN - Män - 2026
dagar
11
timmar
50
minuter
04
sekunder
Aktuellt bud
3 andra personer tittar på detta objekt
HU
HU
Betygsatt utmärkt på Trustpilot.
UBLAST Automatic Diver GMT - 20 ATM referens UBDGMJ40BGN, för män, en 40 mm stålboett GMT-dykarklocka med automatisk GMT-rörelse (Seiko NH34), tillverkad 2026, armband längre än 200 mm, ny i oöppnad originalförpackning med dokument och internationell garanti.
AI-assisterad sammanfattning
Beskrivning från säljaren
Officiell auktoriserad återförsäljare
UBLAST är ett registrerat italienskt varumärke.
Vi erbjuder modellen "UBLAST DIVER GMT / Dual Time"
Boett i rostfritt stål 316L – tvåvägs bezel med 120 klick – GMT Seiko NH34 automatisk - mineralglas
Funktion: timmar - minuter - sekunder – datum - GMT
Boett: 40x14 mm rostfritt stål 316L
Glas: mineralglas med lupplinskt glas
Krona: rostfritt stål 316L – skruvad vid kl. 3
Baklock: rostfritt stål 316L – skruvad
Armband: rostfritt stål 316L – Jubilee - (cirka 250 mm inklusive boett)
Fäste: rostfritt stål 316L - deployant
Vattentäthet: 20 ATM - 200 meter
Kön: herr
Vikt: cirka 150 g
ANVISNINGAR
Ny, aldrig använd – 2 års internationell garanti inkluderad
INNEHÅLL
INFO
VIKTIGT: FÖR FÖRSTA ANVÄNDNING
REGLER FÖR ALLA KLOCKOR MED DATUM
LOGISTIK/LAGER
Alla beställningar skickas från vårt lager i Italien
NATIONELL OCH EUROPEISK FRAKT
Inga extraskatter inom Europeiska Unionen
EXTRA EU PAKET - GLOBALT
FEEDBACK
Säljarens berättelse
Översatt av Google Översätt
Kön: herr
Vikt: cirka 150 g
ANVISNINGAR
INNEHÅLL
INFO
VIKTIGT: FÖR FÖRSTA ANVÄNDNING
LOGISTIK/LAGER
NATIONELL OCH EUROPEISK FRAKT
EXTRA EU PAKET - GLOBALT
FEEDBACK
Modell
Automatic Diver GMT - 20 ATM
Material i klockarmband
Stål
Referensnummer
UBDGMJ40BGN
Klockarmbandets längd
Långt (över 200 mm)
Boettens diameter
40 mm
Sålda objekt
100%